Свято ОСББ згуртувало мешканців

1
158

22 вересня 2018 року, на селищі ім. 40 років Жовтня м. Павлоград, відбулося свято, присвячене 50 – річчю будинку № 559 по вулиці Дніпровській, яке було проведено завдяки активній участі в його підготовці мешканців будинку та за підтримки народного депутата України Артура Мартовицького.

За участю народного колективу України – вокального тріо «Фаетон», народного вокального ансамблю «Надія» та мешканців будинку відбувся святковий концерт. Особистий вагомий внесок у вирішенні питань покращення благоустрою будинку 6 мешканців був відзначений подяками правління ОСББ «Дніпровська 559», були відзначені й учасники АТО, багатодітна сімʼя, ювіляр – ровесник будинку, які отримали квіти та подарунки. Неабиякий інтерес у гостей свята викликала виставка робіт народної творчості та виставка звірів. Незвичайний сюрприз для малечі – ляльковий самодіяльний театр – приготував музичну казку. Пригощання чаєм, солодощами та майстер-клас «Розмальовка пряників» найбільше сподобались дітям.Свято ОСББ згуртувало мешканців

Мешканці будинку висловлюють щиру вдячність за надану допомогу в проведенні свята народному депутату України Артуру Мартовицькому та його команді, приватному підприємцю Сарієву І.А., керівнику фермерського господарства «Шторм 2» Кондрачуку С.В., власникам магазинів, : Горобець К.В. («Продукти») та Компанієнко В.В. («Одісей»).

Це свято ще більше згуртувало мешканців для нових звершень та вирішення наших спільних проблем. Тільки разом, однією командою ми зможемо досягнути успіху!

Правління ОСББ «Дніпровська 559».

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ