День прапора України: свято з сумом та гордістю

7
521
Сьогодні, 23 серпня, в День Державного прапора України, біля музею війни “У Діда” по вул. Дніпровській в Павлограді відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку, присвяченого учасникам російсько-української війни.
Про це повідомляє ветеран АТО Людмила Калініна на своїй сторінці в Facebook.
День прапора України: свято з сумом та гордістю“Свято серед своїх, яке віддає сумом та гордістю.
Саме сьогодні у День Державного Прапору, ми: ветерани та дійсні військовослужбовці, родини загиблих та зниклих без вісті, наші близьки та волонтери…були пліч о пліч.
День прапора України: свято з сумом та гордістюСвяте діло та наш обов’язок, це схилити голову перед світлинами загиблих Героїв України.
Святе діло, приклавши кулак до грудей, стояти перед нашим стягом свободи та незалежності жовто-блакитного кольору…, який стає червоно-чьорним.
День прапора України: свято з сумом та гордістюСвяте діло зібратися та підтримати нашіх братів у такому правому ділі, як пам’ятник полеглим воїнам російсько-української війни…
День прапору, де потискаючи один одному руки, обіймаючись, вітаємо і бачимо прірву тієї потаємної болі у мам загиблих, у бійців, яким вдалося повернутися і біль сподівання на повернення сина…
День прапора України: свято з сумом та гордістюДід той пам’ятник з осколків зварив – знов подих, якась рука стиснула серце…Кожен підходив і погляд лише на ці мертві осколки металу та читаєш імена на смертниках, згадуешь тих хто пішов у небо.
День прапора України: свято з сумом та гордістюШквал емоцій…радощі від зустріч. Біль пам’яті та надія на краще. Бо ми серед своїх, ми подолали шлях війни і повернулися, щоб навіки зостатися сім’єю.
Це наше сімейне свято День Прапору України!!!! Вітаю!!!! Та Дякую, всім хто поруч…”, – говориться в повідомленні.

7 КОММЕНТАРИИ

  1. Какая российско-украинская война? Это политическая импотенция власти на Украине при слабой экономике обострённая украинской шизофренией. И это поддерживает мэр Павлограда? ПОЗОР ВЕРШИНЕ!!!

    • Сначала то же был удивлен. Потом присмотрелся, а это мулька в частном владении. Так что то же можешь поставить в огороде с надписью:”В честь победы Украинцев над Марсианами.

  2. 31.01.2018 г. Умер в нищите генерал-майор , первый космонавт (астронавт) Украины Каденюк. Имел долги за коммуналку 2-х комнатной квартиры, ездил на троллейбусе, безработный, пенсию нормальную не имел по тому что не умел договариваться с решалами. Небольшую гос. Дачу забрали у него при Ющенко. А Вы, девочки у металомного памятника, продолжайте ….. Думать не надо, прыгать и отжиматься надо.

  3. И ещё: на Небо нациков не берут, там Иисус (еврей по маме), русские и др. национальности , невыносимые для “воинов света, воинов добра”.

  4. Кто был никем тот станет всем. Кому война, а кому мать родна. Нацики беснуются.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ