День прапора України: свято з сумом та гордістю

11
863
Сьогодні, 23 серпня, в День Державного прапора України, біля музею війни “У Діда” по вул. Дніпровській в Павлограді відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку, присвяченого учасникам російсько-української війни.
Про це повідомляє ветеран АТО Людмила Калініна на своїй сторінці в Facebook.
День прапора України: свято з сумом та гордістю“Свято серед своїх, яке віддає сумом та гордістю.
Саме сьогодні у День Державного Прапору, ми: ветерани та дійсні військовослужбовці, родини загиблих та зниклих без вісті, наші близьки та волонтери…були пліч о пліч.
День прапора України: свято з сумом та гордістюСвяте діло та наш обов’язок, це схилити голову перед світлинами загиблих Героїв України.
Святе діло, приклавши кулак до грудей, стояти перед нашим стягом свободи та незалежності жовто-блакитного кольору…, який стає червоно-чьорним.
День прапора України: свято з сумом та гордістюСвяте діло зібратися та підтримати нашіх братів у такому правому ділі, як пам’ятник полеглим воїнам російсько-української війни…
День прапору, де потискаючи один одному руки, обіймаючись, вітаємо і бачимо прірву тієї потаємної болі у мам загиблих, у бійців, яким вдалося повернутися і біль сподівання на повернення сина…
День прапора України: свято з сумом та гордістюДід той пам’ятник з осколків зварив – знов подих, якась рука стиснула серце…Кожен підходив і погляд лише на ці мертві осколки металу та читаєш імена на смертниках, згадуешь тих хто пішов у небо.
День прапора України: свято з сумом та гордістюШквал емоцій…радощі від зустріч. Біль пам’яті та надія на краще. Бо ми серед своїх, ми подолали шлях війни і повернулися, щоб навіки зостатися сім’єю.
Це наше сімейне свято День Прапору України!!!! Вітаю!!!! Та Дякую, всім хто поруч…”, – говориться в повідомленні.

11 КОММЕНТАРИИ

 1. Какая российско-украинская война? Это политическая импотенция власти на Украине при слабой экономике обострённая украинской шизофренией. И это поддерживает мэр Павлограда? ПОЗОР ВЕРШИНЕ!!!

  • Сначала то же был удивлен. Потом присмотрелся, а это мулька в частном владении. Так что то же можешь поставить в огороде с надписью:”В честь победы Украинцев над Марсианами.

  • Російсько-українська війна, яку розпочала Росія (Московія) проти України в 2014 році із захоплення Криму і війни на Донбасі. Факт вторгнення регулярних військ Росії зафіксовано міжнародними організіцями і за ці злочини введені санкції, а також зібрані матеріали кримінальної справи, яка направлені в міжнародний трибунал в Гаагу. Є рішення ООН, в яких Росія записана, як агресор і окупант. Окрема справа по збиттю цивільного літака Боінг над Донбасом у 2014 році установкою Бук російськими військовими з міста Курськ, яку вони привезли на Донбас. Що тільки не видумували окупанти-росіяни і про СУ-25 и про два СУ-27 і про ЦРУ, які ніби посадили в літак трупи і там різвали і про “іспанського” диспетчера…. а факт є доказаним фактом і чекаємо вироку міжнародного суда.

 2. 31.01.2018 г. Умер в нищите генерал-майор , первый космонавт (астронавт) Украины Каденюк. Имел долги за коммуналку 2-х комнатной квартиры, ездил на троллейбусе, безработный, пенсию нормальную не имел по тому что не умел договариваться с решалами. Небольшую гос. Дачу забрали у него при Ющенко. А Вы, девочки у металомного памятника, продолжайте ….. Думать не надо, прыгать и отжиматься надо.

 3. И ещё: на Небо нациков не берут, там Иисус (еврей по маме), русские и др. национальности , невыносимые для “воинов света, воинов добра”.

 4. Кто был никем тот станет всем. Кому война, а кому мать родна. Нацики беснуются.

 5. І ні одного коментаря в підтримку. Печально. Але все добре, що є люди, які пам*ятають наших воїнів, віддавших своє життя, щоб такі потвори, які ображають пам*ять про загиблих, тут біснувалися. Це справжня російсько-українська війна, де ворог росіяни і їх фашистсько-нацистське керівницство напало на Україну. Напали підло, обстрілюючи наші міста і села зі своєї території, знаючи, що відповіді не буде, бо ніхто не бажав війни. А потім зайшли на нашу територію своїми регулярними військами. Знищили багато наших військових у “зеленому коридорі” під чесне “офіцерське” слово. Зараз воюють гібридно, одівають форму поліціїв донбаса. Але кінець буде всьому і цій війні. Горіти вам в пеклі вічні вороги України-Русі – московити і Хинови, бо до Русі ви ніякого відношення не маєте, ваша мама це Орда, яких Петро 1 у 1721 році перейменував у росіян.

 6. Велика подяка Токареву Анатолію і його “Їжачку” за гарну і потрібну справу. Ми вистояли в роки 1939 по 1945 -й, вистоїмо і зараз. Слава Україні.

  ПАВЛОГРАДСЬКИМ ВОЛОНТЕРАМ

  На війну їдуть добробати
  Й військові також на Донбас,
  Щоб Україну рятувати,
  Схід їм показував компас.

  Серед них бойова бригада,
  Шо двадцять п’ятою зовуть.
  З Росії зупинити гада,
  Присягу людям бережуть.

  За ними миттю волонтери,
  Їжу й спорядження везуть,
  Прості й вчорашні офіцери,
  На допомогу війську йдуть.

  Це Токарев місту знайомий,
  З міліції на пенсію пішов.
  Та Юрій Гак нам невідомий,
  Із Анатолієм спільне знайшов.

  Мотаються із Павлограда,
  На фронт везуть що є бійцям,
  Попереду ж була їх зрада,
  Цей вірш міг бути вже мерцям.

  Двадцять один – красива дата,
  Впала в серпневий календар,
  Привізши речі для солдатів,
  Минувши обстріли й пожар…

  Їдуть в бік міста Павлограда,
  В машині Токарев і Гак,
  А там від «ДНР» засада.
  Де Жданівки попереду є знак,

  В полон забрали волонтерів
  В Донецьк завезли в «СБУ».
  Всі в камері там без паперів,
  Отримавши ще й по горбу.

  У камері є сотня українців,
  Разом чоловіки й жінки.
  В лапи попали до ординців,
  Жахливі в житті сторінки.

  Затриманих всіх катували,
  Шукали серед них «бандер»,
  Та кашею два рази годували,
  На добу із брудних відер.

  В неволі просидівши місяць,
  Наш опер розробив свій план.
  Знав, що уб’ють, а чи повісять,
  Й пішли із Гаком на обман.

  Якісь папери підписали,
  Як це робити Толя знав.
  Свого вже серед ворога ті мали,
  І успіх комбінації їх мав.

  Так самі прибули додому,
  Наші герої ледь живі,
  За місяць відійшли від втоми?
  І знову волонтерство в голові.

  Жовтень 2014 р.
  Анатолій Березенський

 7. Вроде солнышко светит и +20 на термометре. Пойду-ка я пивка выпью. А то скучно тут.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ