Святий вбивця і ґвалтівник побажав на честь Різдва українцям добра та миру

0
496

Якщо в ваш дім забрався грабіжник, але потім оголосив, що він захотів розслабитися, з нагоди Різдва, то ви не станете вважати його добрим дядьком і бажання вдарити його табуреткою по голові у вас не зникне. Якщо, звичайно, ви не шанувальник «російського миру» і не релігійний фанат.

Цілих два дні, за наказом путіна, православні можуть спокійно молитися і бити вклони в церквах, згадуючи незлим тихим словом святого вбивцю, який втирає сльози, вбиваючи українських дітей і закликає українську сторону оголосити режим припинення, православним відвідати служби у Різдвяний святвечір, а також у День Різдва Христового.

Не вбивай…Не прилюбодій…Не кради… Вбивця захотів перепочити.

О 12:00, сьогодні 6 січня, у всіх православних церквах повинні би вдарити дзвони та бити щогодини аж до самої ночі 7 січня, закликаючи віруючих до покаяння, смиренності та любові.

Ось, любов – так любов!

“Ай та путін! Ай та сукін син!”, – сказав би Олександр Пушкін, доведись йому дожити до наших часів.

Як зміг він додуматися до того, щоб 316 днів руйнувати лікарні, дитсадки та церкви, а на честь Різдва, припинити це руйнування?

Але святим полковникам дозволено все, – так вважають диктатори та побожне населення сучасної росії. Вождь «російського миру» – це святий вбивця, святий ґвалтівник і святий грабіжник, який ґвалтує та вбиває людей чисто для їхнього ж вічного блага. І все людство, мабуть, із захопленням має дивитися на святого путіна, як на доброго велетня. Всім треба стоячи аплодувати цьому ліліпуту, який помахом руки надумав припинити ведення вогню по всій лінії бойового зіткнення сторін в Україні.

Але чи так буде?

Нам відомо, що «російський мир» – це на 100% війна, а «російське життя» – це обов’язково смерть. І у кожної чесної людини, – чи то українець, росіян, грузин чи білорус, –  знайдеться хвилина, щоб в День Різдва побажати всім православним, щоб їх «исчадие ада» скоріше зникло з обличчя Землі.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ