Свідки, відгукніться!

5
1427

Слідчим управлінням ГУНП України в Дніпропетровській області розслідується кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, що мала місце 11 червня поточного року.

Свідки, відгукніться!Слідством встановлено, що 11.06.2018 року близько 13:00 водій автомобіля «Renault Sandero», рухаючись по вул. Дніпровській м. Павлоград в напрямку м. Дніпро, на регульованому перехресті з вул. Успенською допустив зіткнення з велосипедистом. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди останній отримав тілесні ушкодження. З місця події його доставлено до реанімаційного відділення КЗ «Павлоградська міська лікарня №4» ДОР».

З метою проведення повного та об’єктивного розслідування обставин вказаної дорожньо-транспортної пригоди, просимо всіх свідків та очевидців пригоди, осіб, які мають корисну інформацію, а також власників відеореєстраторів повідомити корисну інформацію  за телефонами:

чергова частина (05632) 6-22-31,095-304-23-38; 098-54-50620; 102 або будь-яким зручним для Вас способом.

5 КОММЕНТАРИИ

  1. Мне непонятно, как это “водий допустыв зиткнення”, если было усе наоборот. Зиткнення допустыв велосипедист, который решил положить на ППД смачно.

    • Так и допустил!на этом перекрестке нету синхронности светофоров!в тот момент когда у одной полосы движения светит красный свет , то на встречной уже горит зелёный !таким образом Дима выезжая с улицы Дзержинского оценив то одну сторону движения!которая как раз таки стояла на красном выскочил на дорогу ,не оценив противоположную сторону движения

    • Фамилия ваша Козлевич, а не водій студебеккера. Велосипедист ничем не зашищен,кроме шлема. А крутые водилы даже пешеходов на переходах не пропускают. И ехидничать из серии “Сам виноват” по меньшей мере свинство.

  2. “допустив зіткнення”, потому что, велосипедист не ехал на автомобиль “лоб в лоб”. А если бы водитель автомобиля не мчался(как и все остальные, к сожалению), а ехал с разрешённой скоростью, то ситуации могло бы не произойти вообще(успел бы водила притормозить) или последствия были бы не так ужасны.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ