Сотрудник полиции удивил павлоградских судей, начихав на закон

1
663

В стародавние времена для того, чтобы сорвать судебное заседание, подсудимые симулировали сумасшествие или грохались в обморок, вскрыв себе вены. Потерпевшим для срыва судебного заседания в обморок падать не надо. Достаточно не надеть на себя медицинскую маску и рассмотрение дела будет перенесено.

Насильно маски участникам процесса не надевают и к столбам веревками их не привязывают. Но, когда полицейский отказывается надеть медицинскую маску, – ничего, кроме недоумения, это вызвать не может.

Как сообщает пресс-служба Павлоградского горрайонного суда, в ходе одного из судебных заседаний, 7 июня, сотрудник одного из райотделов полиции отказался выполнять требования законодательства надеть медицинскую маску.

«Постановою КМУ визначено, що до 30 червня 2021 р. на території України встановлено карантин, відповідно до якого забороняється перебування в громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
Цією ж постановою функції поточного контролю за виконанням карантинних заходів покладені на Національну поліцію.

Всі громадяни рівні перед законом. Але є трохи рівніші. Так, потерпілий в судовому засіданні, який є діючим працівником поліції, відмовився виконувати вимоги законодавства щодо перебування в залі суду у вдягненому засобі індивідуального захисту. Здавалося б, поліцейський в першу чергу повинен бути взірцем неухильного виконання закону. На неодноразові вимоги головуючого у справі вдягнути захисну маску чи респіратор проігнорував, внаслідок чого в судовому засіданні було викликано поліцію для вирішення питання про притягнення особи до адміністративної відповідальності за порушення правил щодо карантину людей.

Також оголошено вимушену перерву у розгляді справи та роз’яснено, що особа може бути видалена із зали суду за систематичне невиконання розпоряджень головуючого у справі».

Что же это за полицейский, которые открыто нарушает закон? Неужели дело ограничится штрафом?

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ