Дніпровський окружний адміністративний суд відібрав у першого льотчика Дніпра Ігоря Коломойського аеропорт

0
429

В Україні, окрім війни. відбувається щось значуще. Подивіться на олігархів, яким держава десятки років цілувала вмілі руки. Є надія, що цим поцілункам приходить кінець. Україна вже не кланяється ситим олігархам і не стелить перед ними килимові доріжки. У олігархів відбирають те, що колись їм подарували за хитрі очі.

У Коломойського відібрали аеропорт Дніпра – цю хорошу новину підтвердив міський голова Дніпра Борис Філатов у своєму Telegram;

“Офіційно підтверджую, що сьогодні Дніпровський окружний адміністративний суд скасував компанії Коломойського право експлуатації Дніпропетровського аеропорту, – повидомив він.

Позивачем виступила міська рада Дніпра.Третя особа – НАБУ.


Більше десяти років нікого не цікавив факт, що, використовуючи аеропорт мільйонного міста, Коломойський монополізує повітряний простір. Що дніпрян просто відверто грабують позамежними цінами на авіаквитки.

Що державний майновий комплекс використовується у приватних інтересах. Усім було начхати: Кабміну, РНБО, Державіаслужбі. Усім. Окрім міськради Дніпра та НАБУ.

Так, наш аеропорт зараз зруйнований. Так, війна буде ще довго. Але настане час, коли дніпряни літатимуть вільно до Європи. Лоукостами. Без Коломойського.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ