Павлоградський міськрайонний суд приєднався до Всеукраїнської акції «Урок справедливості»

2
1099

З нагоди професійного свята – День юриста-2018 Павлограсдьким міськрайонним судом за ініціативи Асоціація розвитку суддівського самоврядування України в рамках Всеукраїнської акції для школярів 4-а класу Павлоградської загальноосвітньої школи № 11 було проведено «Урок справедливості».

Павлоградський міськрайонний суд приєднався до Всеукраїнської акції «Урок справедливості»
Під час уроку відбулася презентація нового мультфільму про суд, знятого в рамках грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми USAID Ukraine – USAID Україна «Нове правосуддя».
На урок до учнів завітала суддя Павлоградського міськрайонного суду – Шаповалова Ірина Сергіївна. Суддя розповіла про особливості юридичної професії та запропонувала дітям спробувати себе у ролі судді. Школярі активно приймали участь у дискусії та допомогали героям мультфільму справедливо вирішити спір, який виник у мультфільмі.
По завершенні заходу усі учні отримали символічні подарунки та подяку від колективу Павлоградського міськрайонного суду.

2 КОММЕНТАРИИ

    • Приеднайся до акции ” Каждому психбольному – бесплатное лечение”. Ребенок пришел домой в восторге, очень понравилось. Лишь бы гавкнуть.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ