У Павлограді суд покарав зрадника України

0
648

Усім нам здається, що зрадникам України прощення немає. Ми вважаємо, що всі, хто сьогодні закликають на нашу землю російську армію, не мають права називатися громадянами нашої країни. Але закон терпимо ставиться до зрадників України.

Так, наприклад, у Павлограді ухвалено вирок керівнику фермерського господарства, який публічно закликів до співпраці з державою-агресором та збройними формуваннями.

Обвинувачений у період часу з березня по жовтень 2022 року, перебуваючи на тимчасово окупованій території с.Невське Сватівського району Луганської області, на вулиці серед мешканців вказаного села, з метою здійснення публічних закликів до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань, публічних закликів до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями, а також публічного невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України, неодноразово вів розмови щодо приходу російських військових та російської влади на українську територію, зазначаючи, що с.Невське – це територія РФ та про необхідність здійснення підтримки дій збройних сил РФ та їх представників для зміцнення їх влади на захоплених ними територіях.

Обвинувачений надав письмову заяву про визнання своєї винуватості за даним фактом, згоди із встановленими досудовим розслідуванням обставинами та ознайомлення з обмеженням права на апеляційне оскарження, згоди на розгляд обвинувального акта у спрощеному провадженні, яка була складена в присутності захисника.

Суд ухвалив: визнати винуватим у вчинені кримінального правопорушення, та призначити покарання за ч.1 ст.111-1 КК України у виді позбавленням права обіймати певні посади, пов`язані із виконанням функцій держави та місцевого самоврядування, строком на 10 (десять) років.

Довідка:

Стаття 111-1. Колабораційна діяльність  Кримінальний кодекс України
1. Публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України або публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та/або дій держави-агресора, збройних формувань та/або окупаційної адміністрації держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України, – караються позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ