У Павлограді суд оштрафував солдата за хитку ходу і мляву промову після вечірньої п’янки

0
356

Армія не вибачає порушення військової дисципліни. Кожен солдат у будь-який час доби має бути готовим до виконання наказу. За п’янку карають.

Так за ухвалою Павлоградського суду військовослужбовця, якого було викрито у вживанні спиртного, оштрафовано на 3655 (три тисячі шістсот п’ятдесят п’ять) гривень.

Як повідомляється в матеріалах суду розміщених у ЄРДР, 19 жовтня 2022 року суддя Павлоградського міськрайонного суду розглядаючи матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності військовослужбовця, водія автоматизованого взводу підвозу продовольства, за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 172-20 ч. 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, встановив:

17.09.2022 року під час ранкової перевірки особового складу в с.М… Дніпропетровської області, було виявлено солдата з явними ознаками алкогольного сп`яніння, а саме: різкий запах з порожнини рота, млява вимова, хитка хода.

17.09.2022 року близько 10.00 годині солдата було доставлено до КП «Новомосковська ЦРЛІЛ» на визначення стану алкогольного сп`яніння. Результат огляду становить 0.75% проміле.

Військовослужбовец свою провину не заперечував. Суддя постановив:

Визнати винним військовослужбовця у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.172-20 ч.3 КУпАП. Притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі двохсот п`ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 3655 (три тисячі шістсот п`ятдесят п`ять) гривень.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ