«Громадянська позиція» і «Народний контроль» створили спільну політичну платформу

3
198

Політичні партії «Громадянська позиція» і «Народний контроль» утворили спільну об’єднавчу платформу «Народної довіри» задля повного перезавантаження влади.

Про це, 21травня, оголосили лідери демократичної опозиції Дмитро Добродомов та Анатолій Гриценко у Львові під час зустрічі із львів’янами.

«Країна потребує повного перезавантаження влади. Для цього є два методи. Перший – революційний. Ми проти нього. Зважаючи на зовнішнього ворога, Україна не переживе наступний Майдан. Другий метод – вибори. Але жодна з партій демократичної опозиції не готова самостійно повністю перезавантажити владу. Саме тому ми створюємо єдину платформу, яка приведе у владу порядних та професійних людей. Лише разом ми зможемо подолати олігархів та сформувати справжню патріотичну владу», – заявив лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

«Громадянська позиція» і «Народний контроль» створили спільну політичну платформуЗа словами лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка, передусім партії поєднують спільні цінності та погляди на зміни, які потрібно провести в країні.

«Ми ухвалили відповідальне рішення. Тепер «Громадянська позиція» і «Народний контроль» – на одній платформі, в одній команді, яка спільно пройде і президентські, і парламентські, і місцеві вибори. Ми маємо спільні цінності – і у внутрішній політиці, і у зовнішній. У процесі очищення країни від корупції і мародерства. І це підтверджено не заявами, а реальними кроками», – додав Гриценко.

Також, під час зустрічі було наголошено, що йдеться не про вливання однієї сили в іншу, а саме спільну платформу «Народної довіри», яка збере професійних, ефективних та порядних людей.

«Народний контроль» уже це робив напередодні місцевих виборів 2015 року: ми об’єднали волонтерів, журналістів, ветеранів АТО. Так робила й «Громадянська позиція». Ми чекаємо об’єднання всіх однодумців, представників демократичної опозиції у нашій платформі. Тільки разом ми зможемо провести повне перезавантаження влади», – резюмував Дмитро Добродомов.

Нагадаємо, 10 травня партія «Громадянська позиція» об’єдналась із політичною силою «Альтернатива». Саме так почалось створення великої демократичної опозиції, яка має намір висунути єдиного кандидата на наступних президентських виборах.

3 КОММЕНТАРИИ

 1. Анатолий Гриценко является карманным клоуном у современной украинской власти. Таких же и собирает Возле себя.
  Общественное движение «Народный контроль» (укр. Громадський рух «Народний контроль») — украинская политическая партия, зарегистрированная 13 мая 2015. Местом регистрации указан город Львов, а исполняющим обязанности главы – Василий Поврозник.
  4 июля 2015 года состоялся съезд партии “Общественное движение «Народный контроль»”. Лидером партии стал нардеп Дмитрий Добродомов, в июне вышедший из состава фракции “Блок Петра Порошенко”.
  2 сентября 2015 года внефракционные Народные депутаты Дмитрий Добродомов, Олег Мусий и Богдан Матькивский, а также Народный депутат от Блока Петра Порошенко «Солидарность» Андрей Антонищак и Народный депутат от депутатской группы «Воля народа» Евгений Рыбчинский объединились в межфракционное объединение «Народный контроль».
  Ряд украинских СМИ называли партию проектом Администрации президента Украины Петра Порошенко и лично первого заместителя главы АП Виталия Ковальчука, стремящихся ослабить позиции партии “Самопомощь” на западе страны.
  Приемные нардепы партии оказались незадекларированными. В партии боятся давления и не раскроют имена доноров.
  Вот такие нынче пощли “защитники” народного интереса.
  Вопрос объединения с “Народным контролем” для Тимошенко не актуально. Она не признаёт эту партию за демократическую оппозицию к власти.

 2. Дмитрий Евгеньевич Добродомов – народный депутат Украины VIII созыва, лидер партии «Народный контроль».
  Родился 13 января 1977 во Львове.
  1996 – 1999 год учился на электромеханическом факультете университета «Львовская политехника» (высшее образование).
  1998 – журналист в газете «Экспресс» (Львов).
  2002 – директор департамента собственных корреспондентов газеты «Экспресс».
  2004 – окончил факультет последипломного образования научно-педагогических работников Львовского национального университета по специальности «Журналистика».
  2005 – оперативный редактор издательской группы «Экспресс».
  2007 – первый заместитель стратегического редактора «Экспресса».
  2008 – спивзаснував ООО «Агентство журналистских расследований», ответственный редактор газеты «Информатор» .
  С сентября 2010 гг. – генеральный продюсер телеканала « ZIK » , автор и ведущий программы журналистских расследований «Кто здесь живет?».
  2012 – генеральный директор медиа-холдинга ZIK, автор и ведущий программы журналистских расследований «Народный Контроль».
  2017 – поступил в Львовского регионального института государственного управления Национальной академии государственного управления при Президенте Украины.

 3. Усе трепещите. Теперь Грозный Толян уж точно не 0,1 а 0,2% отхватит.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ