У районах області створено оперативні штаби. – Дніпропетровщина готується зустріти зиму

0
220

Якщо оккупанти сподіваються, що через війну у містах Дніпропетровщині не зможуть включити опалення, то це марно. До 1 жовтня всі технічні роботи з підготовки до опалювального сезону будуть завершені, – про це стало відомо під час брифінгу в обласній військовій адміністрації.

«Попри війну, комунальники проводять планову підготовку до опалювального сезону. В районах області створені оперативні штаби. За планом, до 1 жовтня всі технічні роботи будуть завершені», – розповів заступник голови Дніпропетровської ОВА Максим Беспальчук.

До опалювального сезону готують котельні, житлові будинки, школи, лікарні.

«Через війну лишаються ризики пошкодження критичної інфраструктури. Сьогодні аварійні бригади оперативно ліквідують такі пошкодження. У зимовий сезон вони працюватимуть у посиленому режимі. Аби створити додатковий резерв матеріалів та обладнання, ОВА веде перемовини з іноземними донорами», – додав Максим Беспальчук.

Він наголосив, що тарифи залишаться на рівні минулого року – це рішення керівництва держави.

«Взимку багато людей користуватимуться електроенергією для догріву. Працюємо над тим, щоб мережі пройшли цей період з мінімальними пошкодженнями», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

У ДТЕК планують модернізувати 160 об’єктів та майже 200 км ліній. Половину робіт виконали, решту зроблять до кінця року. А ще розчистять 2,6 тис км ліній від зелених насаджень. Щоб у разі вітру та снігу вони не пошкодилися », – сказав Андрій Терещук.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ