11 травня у Павлограді стартують Дні Європи!

0
948

Павлоград — це справжнє європейське місто, яке входить до заснованої Радою Європи Мережі Інтеркультурних міст. У День Європи в Україні ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію, нашу дружбу і комунікацію.

До Дня Європи по всій країні відбудуться флешмоби, ярмарки, літературні етюди, інтелектуальні ігри, концерти. 2017 рік ― особливий для України та проходить під гаслом зміцнення зв’язків з Євросоюзом. Планується, що 11 травня відбудеться засідання Ради Євросоюзу, на якому розглядатиметься питання остаточного затвердження безвізового режиму для громадян України. Крім цього, у 2017 році Україна приймає головний пісенний конкурс країн Європи — «Євробачення-2017», який відбудеться у Києві 9, 11 і 13 травня.

Сьогодні, 11 травня, о 16:00 на Соборній площі Павлограда поряд з написом «I love Pavlograd» активна молодь міста, школярі Євроклубу «Європа+», спортсмени, активісти велоруху, інтеркультурних проектів та міський голова Павлограда Анатолій Олексійович Вершина дадуть старт Дням Європи у Павлограді, повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

Запрошуються усі бажаючі! Приходьте сім’єю та підтримайте святкування Днів Європи у рідному місті!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ