На Днепропетровщине 30-летие Независимости Украины стартовало фестивалем «Свободное небо»

0
425

Праздничное авиашоу «Свободное небо» уже в четвертый раз отгремело в Днепропетровской области. Фестиваль посетили 30 тысяч гостей. В сверхсложных фигурах между облаков кружили самолеты и пилотажный вертолет.

Об этом сообщил председатель Днепропетровской облгосадминистрации Валентин Резниченко.

На Днепропетровщине 30-летие Независимости Украины стартовало фестивалем «Свободное небо»«Було захоплююче, видовищно, музично, смачно, весело, об’єднуюче. Фестиваль «Вільне небо» став візитівкою Дніпропетровщини. Окрасою програми святкувань Дня Незалежності. Серця тисяч людей билися в унісон», – зазначив Валентин Резніченко.

На Днепропетровщине 30-летие Независимости Украины стартовало фестивалем «Свободное небо»«Сьогодні ми вчетверте проводили фестиваль «Вільне небо». Було багато гостей: з Харківщини, Запоріжжя, всієї Дніпропетровщини. Дуже раді всіх вітати», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

На Днепропетровщине 30-летие Независимости Украины стартовало фестивалем «Свободное небо»Фестиваль розпочався постановкою «Український гопак – на землі та в небі». Козаки й козачки давали «лиха закаблукам» на сцені. Виконували стрибки, присядки, обертання. А на великому екрані транслювали спеціально підготовлений відеокліп. У ньому парашутисти показали свою версію гопака у повітрі.

На Днепропетровщине 30-летие Независимости Украины стартовало фестивалем «Свободное небо»У вільному польоті, взявшись за руки утворили символічне число 30. І ще серце – як зізнання у любові рідній країні. У небі розгорнули прапори – 9 на 12 метрів. Один – стяг України. Інший – з квіткою, присвяченою 30-річчю незалежності.

«Сьогодні мали складну та цікаву задачу. Стрибали з висоти 4200 м. Об’єдналися 16 спортсменів від 15 до 60 років. За одну хвилину мали скласти дві фігури. І нам це вдалося», – поділився інструктор, рекордсмен України та світу з парашутного спорту Олексій Самойлов.

 

Довгоочікувана мить авіашоу: двигуни на старт і в небо здійнялися літаки. Серед них спортивно-пілотажний Су-31, реактивні Л-29. «Помахав сріблястим крилом» маленький і дуже маневрений Ф-15ф. Був і показовий виступ гелікоптера українського виробництва.

Протягом трьох годин крилаті виписували карколомні трюки. Закручувалися у петлі, стрімко «падали» і знову набирали висоту, «виписували» вісімки. «Малювали» в небі синьо-жовтим димом.

У фіналі свої кращі хіти на сцені «Вільного неба» заспівали Руслана та Ivan NAVI.

На Днепропетровщине 30-летие Независимости Украины стартовало фестивалем «Свободное небо»«Йой, як круто. В небі відбувалось щось неймовірне. Я в дикому захваті. Адреналін зашкалює. Побачила чудових людей, відчула особливу атмосферу», – не стримувала емоцій співачка Руслана.

На Днепропетровщине 30-летие Независимости Украины стартовало фестивалем «Свободное небо»Увесь день на фестивалі працювали ярмарка, фуд-корти, дитяча зона, малечу розважали аніматори. З глядачами перед сценою влаштували танцювальний флешмоб. Учасники розгорнули велетенський Прапор України 25 на 35 метрів.

 

 

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ