В Терновке сегодня стартовал отопительный сезон

0
202
Городская котельная КП «ТЖКП» начала подачу тепловой энергии жителям города Терновка, предприятиям и организациям. Об этом сообщается на официальном сайте КП “Терновское жилищно-коммунальное предприятие”.
“Сьогодні, в ніч на 13 жовтня 2021 року, в Тернівці стартував опалювальний сезон. Аби в оселях тернівчан було тепло та комфортно, напередодні були успішно проведені випробування мереж з наповненям системи опалення.
Наразі триває поступове нагрівання котлів з урахуванням температурних показників зовнішнього повітря. Найближчими днями це дасть можливість в разі зміни погодних умов, ефективно підлаштувати централізовану систему опалення до температурних перепадів.
Прохання до мешканців останніх поверхів багатоквартирних будинків, за можливістю, провести скид повітря з централізованої системи опалення, в разі так званого «заповітрювання» радіаторів (батарей) опалення.
В разі неможливості скиду з системи опалення або будь-яких проблем, будь-ласка звертайтеся за цілодобовим номером телефону контакт-центу КП ТЖКП» +380 (95) 152 88 20 або в цілодобову онлайн-підтримку на офіційній сторінці Facebook чи Телегам-каналі #kptgkp
Увага! Звертаємо увагу, що нормалізація тиску та температурних показників радіаторів опалення залежить від технічних характеристик виробника, а також відсутності повітря «завоздушености» системи централізованого опалення в будинку.
Тож, прохання перед подачею заявки на можливі проблеми з централізованим опаленням, перевірити та мінімізувати вище перераховані рекомендації та спостерігати за зміною температури радіаторів опалення 3-4 доби”, – гооворится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ