В Павлограде стартовал конкурс “Громада своими руками”

2
195

26 марта в 14.00 час. состоится обучающий семинар по подготовке заявок для участия в конкурсе мини-грантов “Громада своими руками”, репутация и популярность которого не нуждается в дополнительной агитации.

Об этом сообщает официальный сайт Павлограда. Всех, желающих принять участие в конкурсе приглашают на обучение по адресу: ул. Центральная, 61, ГКДЦ «Мир».

Конкурс міні-грантів

«Громада своїми руками руками»

 

Серед громадських організацій та об’єднань жителів громади. Проекти можутьбути бути бути спрямовані спрямовані   на на на благоустрій, розвиток розвиток  освіти, освіти,  культури, спорту,   пропаганду здорового способу життя, підтримку соціально незахищеного населення. здорового способу життя, підтримку соціально незахищеного населення .

Приорітетним та новим напрямком в рамках конкурсу є «Співпраця міст та сіл».

У цьому  році у конкурсі мініміні-грантів  застосовуються  принципи  Smart City (Розумного Міста),  використання нових сучасних  технологій  для покращення  якості життя мешканців територій та впровадження змін у місцеве середовище.

 

Максимальна сума міні – гранту  80 000 гривен

Заявки для участі в Конкурсі приймаються до 1 травня 2019 р.

 Для подачі проекту на конкурс необхідно:

Подача Подача заявок на участь в конкурсі конкурсі  міні-грантів проекту проекту традиційно буде здійснюватися тільки через сайт ДТЕК  http://spp-dtek.com.uadtek.com.ua

Форму   Заявки та та інші інші іматеріали ви можете отримати  на сайті www.aer-pavlograd.org.ua, spp-dtek.comcom.ua або  одержати одержати інформацію інформацію в в офісі офісі Агенції економічного розвитку м.Павлоград.

 

З 20 травня по 7 червня на на сайті сайті www.aer-pavlograd.org.ua відбудеться онлайн- голосування за найкращі  проекти,  подані подані подані на на на конкурс конкурс конкурс мінімініміні-грантів. Кращі 10проектів проектів за за результатами результатами онлайнонлайн-голосування   отримають   додатково 5 5 балів балів до дорейтингової оцінки конкурсної комісії.

 

Онлайн-голосування за міні-гранти буде здійснюватись з 20.05.201гранти буде здійснюватись з 20.05.201гранти буде здійснюватись з 20.05.2019 по 07.06.2019

 

Телефон для довідок : 099 630 37 49630 37 49

 

Запрошуємо Вас до участі !

Конкурс адмініструє ПМГО АЕРП при фінансовій підтримці Павлоградської міської ради, ТОВ ДТЕК та інших.

 

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Прошлые результаты этого проекта порадовали многих жителей городов. И так же советую всем кто не принимал участие, обязательно попробовать

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ