В АП спростували інформацію про таємну зустріч Гриценка із Порошенком

3
556

В Адміністрації Президента спростували інформацію, розповсюджену в ЗМІ, щодо зустрічі Анатолія Гриценка із Петром Порошенком в ніч з 21 на 22 серпня.

Відповідь на своїй сторінці у мережі Facebook опублікував лідер «Громадянської позиції».

«Ще одна брехня, яку масово й проплачено поширювали на каналах, в газетах і в мережі – тепер спростована офіційно. Про нібито мої відвідини Банкової і нібито моє спілкування там з Порошенком, та ще й у ніч, коли я насправді перебував у Запоріжжі», – написав Гриценко.

Паралельно з цією неправдивою інформацією ЗМІ поширювали фейк про нібито переліт Гриценка до Києва і назад до Запоріжжя на чартері Віктора Медведчука.

«З Медведчуком я взагалі ніколи не спілкувався і не мав жодних справ», – підкреслив лідер «Громадянської позиції».

28 серпня голові Адміністрації Президента Ігорю Райніну було надіслано адвокатський запит з проханням офіційно повідомити, чи перебував Анатолій Гриценко в АП в ніч з 21 на 22 серпня та чи оформлювалась йому перепустка.

«За результатами розгляду вашого адвокатського запиту щодо перебування А.С. Гриценка в Адміністрації Президента в ніч з 21 серпня на 22 серпня 2018 року повідомляємо про відсутність інформації з порушених питань», – відзначає керівник Апарату АП у відповіді на адвокатський запит.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура України надала офіційну відповідь, в якій зазначено, що жодної підозри у скоєнні Анатолієм Гриценком кримінального злочину не було і немає.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Эта информация довольно старая. Её уже обсосала укр общественность. И верить его информации – это себя не уважать.

  2. Ну народ. Разве это можно встречей назвать. Посидели чуток, попили компот с салобродами. Делов то.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ