Сімейно-рятувальна справа родини Матяш

0
1386
Гасіння пожежі в хвойному лісі урочища Павлоградські Піски 2010 р.

В Павлоградському міськрайонному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області начальником відділу цивільного захисту працює підполковник служби цивільного захисту Олександр Миколайович Матяш – володіє високими професійними здібностями, напористістю в досягненні мети, зразково виконує службові обов’язки. Загальний стаж роботи в пожежній охороні – 19 років.

Сімейно-рятувальна справа родини Матяш
Міжрегіональні змагання з ППС м. Лозова 2010 р.

В 1998 році Олександр вступив до Львівського пожежно-технічного училища МВС України, та, закінчивши спеціальний учбовий заклад, в 2001 році прийшов працювати до лав пожежно-рятувальної служби в 27-му пожежну частину міста Павлоград начальником караулу: гасив пожежі та рятував людей. Через три роки зайняв посаду заступника начальника 37-ї державної пожежної частини міста Павлоград, а через півроку – старшого інспектора з організації служби та реагування на НС Павлоградського райвідділу Головного управління МНС України в Дніпропетровській області.

В період з 2005 по 2007 роки, працюючи, навчався в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля на заочному відділенні. З кінця 2008 року молодий офіцер займає посаду заступника начальника Павлоградського райуправління (з питань реагування на НС та застосування сил) Головного управління МНС в області.

Сімейно-рятувальна справа родини Матяш
Гасіння пожежі на М_ясокобінаті м. Павлоград 2009 р.

За період служби Олександр Матяш приймав участь в ліквідації резонансних пожеж в Павлоградському Центральному універмазі (2006 рік) та на м’ясокомбінаті міста Павлоград (2009 рік), масштабних лісових пожеж; в вересні-листопаді 2007 року – у знешкодженні 728 одиниць боєприпасів, знайдених в промисловій зоні міста Павлоград. Також, в 2010-2011 роках, разом із начальником четвертого караулу Євгеном Довгим, організовував підготовку команди 27-ї ДПРЧ по пожежно прикладному спорту, яка приймала участь в міжрегіональних змаганнях з ППС в містах Лозова Харківської області (2010 рік) та Донецьк (2011 рік), де, здобувши неабиякі навики та підготовку, зайняла перше місце на обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту в другій групі.

Сьогодні, як начальник відділу цивільного захисту, Олександр Матяш організовує роботу цього відділу в таких основних напрямках: взаємодія з органами влади та службами цивільного захисту, планування заходів по реагуванню на надзвичайні ситуації різного характеру, проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань.

Слід зазначити, що вітчим Олександра, Лебідь Володимир Миколайович, з 1983 року працював старшим водієм в 27-й самостійні воєнізованій пожежній частині міста Павлоград. В 1985 році, коли стався вибух на Павлоградському хімічному заводі, Володимир Миколайович приймав участь в ліквідації цієї надзвичайної ситуації та отримав важку травму спини, після чого вимушений був піти у відставку по інвалідності.

Сімейно-рятувальна справа родини Матяш
Матяш Альона та Олександр

Дружина Олександра Матяша, Альона Олександрівна Матяш, з грудня 2012 року працює диспетчером 50-ї державної пожежно-рятувальної частини (місто Тернівка) 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області в званні рядового служби цивільного захисту. За час несення служби зарекомендувала себе лише з позитивного боку, з почуттям великої відповідальності підходить до виконання покладених на неї службових обов’язків.

Сімейно-рятувальна справа родини Матяш
Родина Матяш

Олександр і Альона виховують двох синів – Михайла (10 років) та Єгора (3 роки). Молодший син родини, Єгор, вже мріє стати пожежником: іграшки полюбляє тільки ті, які пов’язані з професією рятувальника. Та хто знає, можливо в майбутньому, підростаючи хлопчики продовжать розпочату батьком та дідом благородну справу!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ