В Павлоградском городском совете заявили о политической расправе над депутатом

4
779

Это хорошо, когда город экономит свои деньги и пытается уменьшить количество чиновников. Именно так большинство павлоградцев восприняли планы депутатов городского совета оптимизировать СОК «Центр», объединив этот спортивный комплекс с ДЮСШ. Но депутаты фракции «Слуга народа» Павлоградского городского совета посчитали, что прекращение деятельности СОК «Центр» – это ничто иное, как расправа над депутатом Ольгой Зубенко, которая не голосует по указанию городского головы.

На страничке в Facebook опубликовано официальное заявление фракции.Насколько оно обоснованно, – судить павлоградцам:

В Павлоградском городском совете заявили о политической расправе над депутатомЗубенко Ольга Федорівна 26.06.1985 р.н., обрана від ПП «СЛУГА НАРОДУ»Спортивно-оздоровчий комплекс “Центр”, головний бухгалтер.

«23 березня на 7 сесію міської ради м. Павлограда буде винесене питання щодо припинення діяльності СОК «Центр». Це рішення було запропоноване виконавчим комітетом «під соусом» заощадження коштів та плановим об’єднанням спортивних закладів. Але, на наш погляд, це є політичним переслідуванням одного з депутатів нашої фракції, а саме Зубенко Ольги, яка працює бухгалтером у СОК «Центрі». Вважати так – у нас є всі підстави.

1) Депутат голосує так, як вказує її сумління, а не так як хоче міський голова:
– вона не голосувала за надзвичайно велику зарплату міському голові;
– не голосувала за бюджет, який веде наше місто до катастрофи;
– за нескінченні дотації комунальних підприємств.

2) Один з депутатів міської ради прилюдно погрожував безпосередньо Ользі Зубенко тим, що у неї та у СОК «Центру» будуть проблеми через те, що вона голосувала не так, як потрібно меру.

3) Протягом останніх двох місяців депутата неодноразово провокували та здійснювали тиск на робочому місті деякі особи, які мають відношення до виконавчих органів місцевого самоврядування.
Виходячи з вищевказаного, ми вважаємо, що міський голова, А.О.Вершина, здійснює тиск на депутатів, використовуючи своє посадове положення…
Наша фракція не буде піддаватися тиску та буде голосувати, керуючись своїм сумлінням, честю та гідністю!!!»

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Зубенко не нравился бюджет? Вот Толя Алексеевич и решил его подкорректировать в лучшую сторону. Волна возмущения-НЭ ЗРОЗУМИЛА!!!

  2. Стаття 364.ККУ Зловживання владою або службовим становищем
    1. Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, –
    карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  3. папа ни играл на бонго, мама ни играл на бонго, никогда никто на бонго ни играл в моя семья,
    бонго я сибе купил, папиросочко забил, сел на кухне и тихонько я по бонгам бом бом бом

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ