Сотрудники Павлоградского горрайонного суда на работу сегодня пришли в вышиванках

5
180

Мода на украинские вышиванки пока не затронула широкие слои населения, но вышиванка, надетая в праздничный день, уже стала элементом гламура. Сотрудники Павлоградского горрайонного суда на работу сегодня пришли в вышиванках, – об этом в День вышиванки, сообщает пресс-служба суда.

“Третій четвер травня традиційно святкують День вишиванки у всьому світі. Це свято національної єдності покликане не лише зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а й об’єднати українців. Адже вишиванка – це не просто предмет одягу, це оберіг, який відображає історію кожного українського регіону.
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетрвоської області долучився до святкування, а його працівники прийшли на роботу в традиційному українському одязі” – .повідомляє прес-служба.

5 КОММЕНТАРИИ

  1. “Третій четвер травня традиційно святкують День вишиванки у всьому світі”-опять нам наивным нагло врете. Ну не празднуют День Вышиванкы “во всем мире”.

    • “Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.”
      “Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.”
      джерело – https://uk.wikipedia.org/wiki/День_вишиванки

  2. В выброшеном в урну окурке или в убранной придомовой территории патриотизма больше, чем в показательном ношении вышиванки……

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ