Сосны в Павлограде не выдерживают ежегодных засух, – лес пополнят 75 000 саженцев акации и 7 000 саженцев маслины

0
425

На месте пожарища, которое в Павлоградском лесу образовалось в 2010 году, сегодня работники лесного хозяйства высаживают акации и маслины. Сосенки из-за смены климата в лесу уже не приживаются.

Об этом сообщает сотрудник Павлоградского лесхоза Иван Щербина на своей странице в Facebook.

Сосны в Павлограде не выдерживают ежегодных засух, - лес пополнят 75 000 саженцев акации  и 7 000 саженцев маслины«ДП “Павлоградське лісове господарство ” запланувало висадити в 58 кварталі Павлоградського лісництва (район селища Бельбес, згарища 2010 року) 75 000 саджанців акації білої, та 7000 саджанців лоху серебристого (маслина).

Сосны в Павлограде не выдерживают ежегодных засух, - лес пополнят 75 000 саженцев акации  и 7 000 саженцев маслиныПісля лісової пожежі на цих землях ріс раніше ліс, а ще раніше були сплошні кар’єри, які утворилися після розбудови міста в 60,70 роках минулого століття. Потім ці землі було заліснено сосною звичайною та кримською, і місто мало гарний щит і джерело озону.

Але ж людська недбалість привела до великих лісових пожеж, які вбили той рукотворний ліс, ось тепер намагаємось відродити його. Та кліматичні умови змінилися і соснові саджанці із за щорічних посух гинуть, доводиться заліснювати тими видами, які витримують посуху. Роботи вже розпочато», – написал Иван Щербина.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ