Слово “царь” під фанфари повернеться до росії

0
400

З росії надходять шалені новини: наші колишні «братья» відгорожуються від колективного Заходу не лише колючим дротом та сторожевими собаками, але й саморобним російськомовним парканом.

Передова росія вже оголосила про намір відмовитися від вибіркових іноземних слів на державному рівні. Закон передбачає заборону використання іноземних слів, які мають російські аналоги. Заборона вплине на представників російського уряду. У повсякденному житті, після роз’яснення, іноземні слова мабуть залишаться. Але, зі словом “президент” усієї росії треба прощатися. Президент є в Америці, а росія не повинна мати іноземної посади.

Слово “президент” легко замінить на просте російське слово “царь”, слово “мэр” – на знайоме росіянину “воевода”, “спікер” – на “председателя”, “поліцію” – на “дружину”.

Перетворити мера на воеводу не важко. Але, як відмовитися від слів: “стюардеса”, ” вайфай”, “роумінг”, “банкомат”? У туристичному бізнесі будуть проблеми.

У Краснодарському краї, наприклад, замислили туристичний потяг “до виноградників біля моря”, що відвідує винні підприємства та возитимє росіян до нескінченних дегустацій.

Справа в тому, що доступ до курортів Європи прикритий. Залишаються: Кавказ, окупований Крим, Алтай та Карелія. Винний потяг з’єднає Москву та Новорсійськ. Відсутність комфорту буде компенсована алкоголем. Слово “фужер” можна змінити на ” фужерюга”, “тост” – на “заздравницу”.

Чим буде замінено слова: «сейф», «меню», «парашют», «футбол», «бюстгальтер», «помада», «бізнес», – це важко уявити.

Головне, що слово “царь” повернеться до Росії.
Про холопів і смердів розмови нема.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ