У Павлограді створено ще одну монополію: право на надання послуг з вивезення рідких відходів надано лише одному підприємцю. Всім іншим підприємцям, які довгі роки працювали в цій сфері, очевидно, або принаймні багатьом з них, належить змінити профіль діяльності. Але що вони можуть перевозити в машинах асенізаторів?
Сьогодні, 19 січня, в малому залі Павлоградського міськвиконкому відбувся брифінг, де обговорювалися питання реформування надання в місті послуг з вивезення рідких побутових відходів.
Нагадаємо, фірма ТОВ “Дебріс компані” стала переможцем в конкурсі, і тепер має право надавати послуги приватним і юридичним особам з вивезення рідких побутових відходів.
Вже після години спілкування з журналістами начальника УКГБ Андрія Завгороднего, представника КП “Муніципальна варта” Сергій Сербіна та директора фірми-переможеця конкурсу на надання данної послуги Сергія Туряб до малої зали увірвалася жінка, яка вимагала у присутніх: “Дайте нам працювати!”
Жінка пояснила, что она представляє ФОП “Людмила Охрименко”, яке впродовж 10 років займалося вивезенням рідкіх побутових відходів в Павлограді.
– Чому нам не продлили договір з Водоканалом? – обурилася жінка. – Чому нас не попередили про конкурс? Ми дізналися про нього з газети “Бегемот” після того, як він вже пройшов. Потрібен облік – будь ласка, лікуйте. Ми завжди вивозили стоки і казали, звідки й скільки вивезли. Дайте нам можливість працювати…
– Зараз на території міста Павлоград цю послугу надаватиме одна фірма, яка виграла конкурс, – зазначив начальник УКГБ Андрій Завгородній. – Змінилося законодавство. Голова фірми “Дебріс компані” публічно заявив, що має намір співпрацювати з приватними підприємцями, які до цього часу надавали цю послугу людям в Павлограді, уклавши договір.
Сергій Туряб та Людмила Охрименко вже в коридорі виконкому домовлялися, коли можна укласти договір на вивезення рідких відходів…
До речі, зі слів Андрія Завгороднего, скільки таких приватних підприємців працювало по місту, скільки вони заробляли і куди зливали каналізаційні відходи, достоменно невідомо. Приблизно таких підприємців 10, – сказав Завгородній.
В цій сфері царював хаос.
Тепер міська влада прийнялася наводити лад в цьому делікатному питанні. Сподівємось, все вдасться.
Скільки мільйонів зможе заробити Павлоград на вивезенні рідких відходів – цифр, поки що, немає.