Скарги на необґрунтовано завищені ціни у Дніпропетровській області приймаються цілодобово

0
321

У Дніпропетровській області створено комісію зі стабілізації цін на споживчому ринку згідно з розпорядженням начальника обласної військової адміністрації.

Про це повідомляє відділ з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій виконкому Павлоградської міської ради.

Головні завдання комісії – це координація дій державних органів зі стабілізації цін на споживчому ринку в Дніпропетровській області, запобігання порушенням у сфері декларування роздрібних цін на товари та запобігання порушенням у сфері формування суб’єктами господарювання роздрібних цін на товари.

У разі виявлення фактів необґрунтованого підвищення цін на соціально значущі товари недобросовісними підприємцями повідомляйте про це комісію чи відповідні територіальні органи ЦОВВ.

Зазначаємо, що обґрунтовані звернення громадян з приводу значного зростання цін розглядаються невідкладно Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та приймаються за адресою: вул. Філософська, 39-А, м. Дніпро, 49006, через офіційний вебсайт Головного управління, також звернення можна надіслати на офіційну пошту info@dp.dpss.gov.ua.

Важливо, до Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області треба надавати належним чином оформлене звернення із зазначенням інформації про назву, організаційно-правову форму суб’єкта господарювання, адресу здійснення його господарської діяльності, копії наявних документів для здійснення заходів, передбачених чинним законодавством.

Конт.тел.: 200480, 206286

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ