За зберігання незареєстрованної гладкоствольної або газової зброї передбачений штраф від 119 до 170 гривень

1
538

Шановні жителі Павлограда та Павлоградського району! У період з 1-го по 30 квітня на території України проводиться місячник добровільної здачі зброї. Національна поліція України ініціювала даний захід з метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з  незаконного обігу.
Крім цього, Павлоградський відділ поліції нагадує власникам, в яких закінчився термін дії дозволів, про необхідність проходження перереєстрації зареєстрованої вогнепальної і газової зброї.

Чинним законодавством за незаконне зберігання зброї і боєприпасів встановлені наступні види відповідальності:

• за зберігання незареєстрованної гладкоствольної або газової зброї передбачений штраф від 119 до 170 гривень з вилученням зброї і боєприпасів;
• незаконне зберігання, придбання, виготовлення і збут вогнепальної і холодної зброї карається позбавленням волі на термін до 5 років у відповідності до ст.263 КК України.

Громадяни, що добровільно здали в період місячника добровільної здачі зброю, боєприпаси і вибухові матеріали, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної й адміністративної відповідальності.

Здана газова і гладкоствольна зброя, після відповідної перевірки, буде реєструватися на власників у законному порядку.

З усіх питань звертатися в Павлоградський ВП ГУНП в Дніпропетровській області за адресою: вул. Шевченка, 51, вул. Повстання, 77 або по телефонам 102, 20-02-02.
Пам’ятайте, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами та їх неповнолітніми дітьми.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Лошары из СМИ Павлограда, можете уже сейчас поставить в известность полицаев, что 31 квитня будет офигенная очередь желающих сдаться. Смотрю в книгу вижу фигу, так что ли?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ