Анатолій Гриценко: день 9 травня перетворюється на шоу ряжених

5
427

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко переконаний, що потрібно відмовитись від проведення парадів та інших дійств 9 травня, оскільки вони перетворюються на шоу за участю фальшивих ветеранів.
Таку думку він висловив в ефірі на телеканалі «112 Україна.
«Я хотів би, щоб люди задумались, на що насправді перетворюється день 9 травня. Я не можу сприймати ці всі паради, ці всі ігрища «ряжених», особливо під партійними прапорами», – сказав Гриценко.

справжніх ветеранів залишилося одиниці, оскільки вік наймолодших учасників бойових дій у Другій Світовій сягає 90 років

За його словами, справжніх ветеранів залишилося одиниці, оскільки вік наймолодших учасників бойових дій у Другій Світовій сягає 90 років. Всі решта – старші.
«Їм треба шана, повага, спокій, соціальний захист і ці люди вже фізично не можуть ходити на партійні дійства. І коли я бачу 60-70-річних, тих, які до війни не мають жодного відношення, «ряжені» з купою орденів і з колорадськими стрічками, то очевидно, що це шоу», – зазначив Гриценко.
Лідер «Громадянської позиції» також розповів, що за даними розвідки та СБУ, було відомо, що планується кремлівський сценарій розхитування ситуації  9 травня, і не тільки в Україні, але й в інших європейських державах. Одна з таких провокацій відбулась в Дніпрі.
«Одна з політичних сил, в даному випадку «Опоблок», оточила себе хлопцями спортивної статури. Було видно, що ніякі це не ветерани і не мають до того відношення. Поліція на це закривала очі, а потім долучилась до побиття реальних ветеранів АТО, які щойно повернулись з фронту. Це збурило людей. От очевидно, що реформа поліції ще тільки на своєму початку. Поліція ще далеко нереформована. Вона не може залишатися, з одного боку, нейтральною, а з іншого – ефективною настільки, щоб локалізовувати проблеми до їх виявлення», – зазначив Гриценко.
Він висловив бажання, щоб ті, хто спричинили своєю бездіяльністю чи неправильними діями побиття людей, нанесення моральної шкоди, щоб вони сіли за грати, щоб втратили свої посади, не тільки керівники Національної поліції Дніпропетровщини , але й ті, хто мав до цього інциденту безпосереднє відношення.

5 КОММЕНТАРИИ

 1. А Вы сфотографируйте 60-летнего “ветерана” ВОВ с орденами Великой Отечественной Войны? Говорить можно всё. Язык без костей – трепаться не устаёт. А доказательства нет.
  Да. Есть 60-летние люди, чью грудь украшают боевые ордена и медали. Но это медали не ВОВ. Они их получили за боевые действия по линии интернационального долга. Вы забыли Афган, Вьетнам и другие страны, в которых выполняли свой патриотический, интернациональный долг. А почему они одевают свои ордена на 9 мая? Это Вы спросите у них сами.
  9 мая – День Победы над фашизмом и национализмом. Победа над врагами народов. Люди одевают свои ордена в знак напоминания боевых заслуг нашего народа. Память наших борцов даёт возможность не забывать врагов наших. Не допускать разного рода фашизма и национализма. Мы не хотим полного парабощения национализмом наших земель, наших историй. Мы будем каждый год чтить 9 мая. Это наш долг перед нашими отцами и дедами, которые не вернулись с полей боёв.

  • Одних “африканцев” за которых никто и не вспоминает, из бывшего СССР 1,5 миллиона, считай в два раза больше чем афганцев. И про которых Виктор Андреевич сказал:”Я не собираюсь признавать участниками тех, кто воевал за интересы чужой страны”.

 2. 9 мая отмечают во всех странах мира с тех пор, когда не было ещё незалежной. О суверенном государстве Украина тогда ещё ни кто не мечтал. А Оппозиционного блока там более не было. Так уж не стоит день Победы относить к политическим интригам.
  9 мая отмечал, отмечает и будет отмечать народ.

  • Правильно, какая может быть интрига. Вряд ли устоит 90-летний Ветеран Великой Отечественной, против кулака 30-летнего ветерана АТО.

 3. Толяну, выпускнику американской военной академии, лучше знать Ху из Где, чем внукам и детям погибших на этой страшной войне.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ