Шостий танцювальний сезон балів для АТОвців та волонтерів відкрили у Павлограді, – Валентин Резниченко

0
631

Феєрія, мужність, грація і весна. Все – на «Бузковому балу», який відбувся в павлоградському палаці культури «Мир». Його влаштувала Дніпропетровська облдержадміністрація. На сцені запалали в танці понад 20 пар АТОвців, волонтерів та їхніх рідних. Це вже шостий танцювальний сезон, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Про це повідомляє прес-служба ДнепрОДА.

Шостий танцювальний сезон балів для АТОвців та волонтерів відкрили у Павлограді, - Валентин Резниченко«Підтримуємо наших захисників та допомагаємо їм якнайскоріше адаптуватися до мирного життя. Організовуємо для бійців та їхніх рідних спортивні змагання, психологічні тренінги, відвідування різних вистав, а ще влаштовуємо Різдвяні та Бузкові бали. Відкрили вже шостий танцювальний сезон. Вперше свято відбулося у Павлограді», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Шостий танцювальний сезон балів для АТОвців та волонтерів відкрили у Павлограді, - Валентин РезниченкоДо балу готувалися понад 20 пар. Шестеро АТОвців, їхніх дружин, волонтерів і волонтерок із Павлограда на феєричному святі від Дніпропетровської ОДА вперше.

Шостий танцювальний сезон балів для АТОвців та волонтерів відкрили у Павлограді, - Валентин РезниченкоПавлоградець Ігор Іваниченко 30 років пропрацював у шахті. Коли почалася війна, допомагав хлопцям, чим міг. Возив разом із іншими волонтерами у зону АТО харчі, воду, одяг, камуфляж, збирав потрібну техніку. Його партнерша на балу – волонтерка Єлизавета Ляшенко.

«Три роки лише спостерігали за балами, які влаштовувала Дніпропетровська ОДА. Дуже кортіло також долучитися до них, – поділилася учасниця Єлизавета Ляшенко. – Так сталося, що наш земляк, важко поранений Олексій Одинок, наразі бореться за життя в лікарні ім. Мечникова. Тож для нас за честь станцювати на знак його якнайскорішого одужання»

«Ми взагалі ніколи не танцювали і не вміємо це. Було всього 10 репетицій. Але настрій бойовий, завзятий. І взагалі, здається, відтепер танці для мене – на все життя», – сказав учасник Ігор Іваниченко.

Учасників та гостей свята зустрічав військовий оркестр.

У холі влаштували фотовиставку. На світлинах – АТОвці із рідними та волонтери, серед них – і учасники балів.

Шостий танцювальний сезон балів для АТОвців та волонтерів відкрили у Павлограді, - Валентин Резниченко«Шостий сезон вирішили зробити виїзним. Так до танцювального руху зможуть долучитися більше АТОвців та волонтерів з районів, – розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. – Маємо вже пропозиції від Кривого Рогу, Тернівки і щодо репетицій, і щодо проведення свят. Тож плануємо мандрувати з танцювальним колективом і надалі»

Шостий танцювальний сезон балів для АТОвців та волонтерів відкрили у Павлограді, - Валентин РезниченкоТрадиційно чоловіки одягнені в елегантні стримані костюми, жінки – в ошатні сукні

В цілому бал правили мужність, грація та весна.

«Ми ледве не з самого початку на цих балах. І сьогодні беремо участь в усіх танцях, – розповіла учасниця, волонтерка із Дніпра Яна Кузьменко. – Для хлопців дуже важливо відпочивати, розслаблятися, відволікатися від тяжких спогадів. Танці – це і підтримка, і релакс, і просто відпочинок»

«На балах завжди зустрічаю побратимів, волонтерів, просто добрих людей, які нам допомагали. Це завжди – буря позитивних емоцій. Неабияку радість, легкість і повітряність приносить і сам танець», – поділився учасник, АТОвець із Дніпра Іван Шишков.

Було багато вальсу і від учасників із Павлограда і від «танцювальної сотні» з Дніпра.

Мужність і грація зійшлися у запальному танго.

У залі грав ще один військовий оркестр – оперативного командування «Схід».

«Танцюю з самого першого балу. Згодом і чоловіка долучила до танців. Для хлопців це хороша реабілітація. І ми, дружини, вже втягнулися в нескінченні репетиції. Нам всім дуже подобається. Є такий вираз: хочеться танцювати. Це якраз про нас!», – сказала волонтерка Ірина Лебеденко.

«Завдяки балам і репетиціям більше часу проводимо разом із дружиною. Це дуже добре, – поділився АТОвець Сергій Лебеденко. – Без танцю вже не уявляю життя. Це і задоволення, і можливість розслабитися, і відпочинок. Почуваю себе – наче душа літає!»

За традицією, бал став благодійним. Зібрані кошти пішли на лікування пораненого бійця з Павлограда.

Бал «Мужність та грація» для АТОвців, волонтерів та їхніх рідних – проект Дніпропетровської ОДА. Вже відбулося три Різдвяні і три Бузкові бали.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ