Начальника міськрайонного управління ГУ Держспоживслужби в Дніпропетровській області схопили за бензиновi жабри

2
154

Військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України спільно з детективами СУ ГУНП в Дніпропетровській області та працівниками УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕ НП України, в рамках контролю за вчиненням злочину, викрила начальника міськрайонного управління ГУ Держспоживслужби в Дніпропетровській області.

Установлено, що вказаний начальник вимагав та одержав від громадянина Д., який діяв в інтересах суб’єкта господарювання, неправомірну вигоду у вигляді талонів на пальне загальним об’ємом 400 літрів на суму 9000 грн за непроведення перевірок міськрайонним управлінням ГУ Держспоживслужби в Дніпропетровській області щодо дотримання санітарного законодавства на автозаправних станціях.
Наразі корупціонера затримано в порядку ст. 208 КПК України та проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії.Начальника міськрайонного управління ГУ Держспоживслужби в Дніпропетровській області схопили за бензиновi жабри

Військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону готує повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюють детективи СУ ГУНП.
в Дніпропетровській області.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. “Хапáют” систематически с 2014 года. А доживем ли мы до того, когда хотя бы кого-то посадят?

    • А Вы лошары не давайте, им и брать будет нечего. Сто девятый раз повторяю-пока “дающий” не будет на соседних нарах с “берущим”, толку не будет.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ