Школе с десятью первоклассниками в Павлограде срочно требуется энергичный директор

0
510

Отдел образования Павлоградского городского совета объявляет конкурсный отбор на должность руководителя Павлоградского учебно-воспитательного комплекса «Общеобразовательное учебное заведение – дошкольное учебное заведение» № 14 Павлоградского городского совета по ул. Ивана Сирко, 35 Б.

Об этом сообщает пресс-служба Павлоградского горисполкома.

«Посадовий оклад керівника закладу станом на 06.07.2021 р. становить 7 449,00 грн. відповідно до схеми посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних і науково-педагогічних працівників державних і комунальних закладів освіти затверджених Кабінетом Міністрів України. Також виплачується надбавка за престижність праці та вислугу років, а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня, не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Крім того, претенденти на посаду керівника закладу готують перспективний план розвитку закладу.

Термін подання документів для участі в конкурсному відборі становить   20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір проходить в декілька етапів.

Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати за адресою м. Павлоград, вул. Соборна, 42 А, телефон для довідок +38 (066) 280-98-93, e-mail: miskvopv@ukr.net», – говорится в сообщении.

Напомним, в этом году было предложение оставить в неукомплектованной школе на Сосновке только начальную школу, а старших учеников предполагалось довозить до школы №12 автобусом. Но родители активно противостояли процессу реформирования школы. На этот учебный год пока оставили, как есть. Между тем, директор школы написала заявление об уходе. Теперь учебное заведение нуждается в новом руководителе.

Читайте по теме: 

Одна из окраин Павлограда может остаться без собственной школы, – родители уверены, что это нарушение прав ребенка     

Павлоград перейдет в разряд дотационных городов, – к этому мы должны быть готовы 

В половине школ Павлограда станет невозможным получение полного среднего образования

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ