Школа Козацького Гарту “ХОРС” запрошує малечу

1
1027

Про це повідомляє голова Павлоградської самооборони Сергій Тищенко на своїй сторінці в Фєйсбук.

“У 2014-му році з початком війни я фактично призупинив діяльність усього свого життя на той час – виховання малечі у Школі Козацького Гарту “ХОРС”, та розвиток козацьких бойових мистецтв, – пише Сергій. – Час диктував свої умови. Необхідно було у терміновому порядку створювати блок-пости, організовувати громадське формування, а згодом, коли активні прояви сепаратизму у Павлограді були подолані, йти на фронт. Більшість моїх старших вихованців також поповнила ряди добровольців, чим я, звісно, пишаюсь! Візьміть на замітку: вони не подалися в криміналітет, бандитські угрупування, тітушки, чи іншу мерзоту, якої у нас в місті предостатньо, і яка активно всмоктує у себе саме спортсменів, які займаються єдиноборствами. Ні, вони пішли зі зброєю в руках захищати Україну, і, на жаль, не всі повернулися додому живими…

Потім настав час активної громадської діяльності, розвиток військово-патріотичного напрямку в місті, а саме ВПК “Сокіл”. Також я став депутатом у Павлоградській міській ради від партії “УКРОП”. Як і мій учень, Бакала Артем, що захищав Україну на фронті, ми продовжили боротьбу тут, у місті, але боротьбу вже проти свавілля чиновників. І незважаючи на чисельну та ресурсну перевагу опонентів, маємо певні успіхи!

Проте душа моя лежить до виховання молоді, і я вбачаю у цьому основне покликання свого життя. Саме тому, ще весною цього року, я прийняв рішення про продовження тренувального процесу для дітлахів, знайшов однодумців та побратимів з Дніпра – Школу Спас-Штурм, які допомогли дещо розширити світогляд та доповнити нашу козацьку концепцію тіловиховання новими ідеями та методиками!

Тож оголошую про відкриття 2-го жовтня нового осередку Школи Козацького Гарту “ХОРС” у Павлограді, на базі ЗШ №16. Поки-що набираю малечу, віком від 5-ти до 10-ти років. Розклад занять: Пн, Ср, Пт., 16.00. Приводьте своїх діточок! Разом – до перемоги!”

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Разом до перемоги,Украина понад усе,Слава нации,С нами бог. Эти лозунги мы уже слышали в прошлом веке.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ