Анатолій Гриценко: “Щоб зупинити нищення, шлях бачу лише один”

0
895

Резонансні напади, побиття і вбивства. Сьогодні це Херсон і Бердянськ. Раніше були Луцьк, Одеса, Київ, Ужгород, Тернопіль, Харків, Полтава, Черкаси, Рівне… – вся країна! Про це на своєму сайті пише лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко.

Ми з Вами співчуваємо рідним і близьким загиблих і постраждалих. Солідарно захищаємо, допомагаємо, ходимо в суди, пікетуємо і протестуємо. Вимагаємо від поліції, прокуратури, від судів чесного й оперативного реагуванння, розслідування, притягнення. Рідко нас чують, частіше ні. Ми робимо це щиро і правильно. Як небайдужі люди, як свідомі громадяни. Кожного разу.

Але – такі резонансні події вже давно не є окремими пазлами. Вони складаються у цілісну картину, в організовану олігархічною владою політику нищення – громадських активістів, політичних конкурентів, активних журналістів, анти-корупціонерів, членів їхніх родин, навіть малих дітей – усіх, хто заважає режиму нищити і красти, хто створює загрозу, з ким не можна “домовитися”.
Як вони нищать?

Потоки брехні, пряма дискредитація на центральних каналах. Темники, штатні порохоботи-спікери, придворні “політологи”, “експерти”. Залитий проплаченими фейками і чорним піаром Facebook і YouTube. Проплачені й розміщені адміністративно брудні фейки в регіональних газетах, на регіональних каналах і радіо. Примус до е-декларування. Дискредитація законних пікетів і акцій. Тітушки, паралельні фейкові акції, зіткнення, сльозогінний газ в обличчя. Втручання в особисте життя: наружка, прослуховування, зламування, вилучення. Затримання і арешти, переслідування в судах. Погрози і напади. Зеленка в очі, кислота на обличчя. Пограбування, викрадення, видворення, в тч закордон. Побиття, посягання, підпали, кулі в спину.

Який висновок?

Порошенківське “життя по-новому” виявилося набагато небезпечнішим для активних думаючих громадян, ніж дійсно бандитський режим Януковича. Такого 1)масштабного, 2)системного, 3)цинічно-брехливого, 4)безбашенного, 5)жорстокого і 6)довготривалого нищення іншої думки, будь-якої опозиції режиму, громадської, професійної чи політичної – не було при жодному з попередніх президентів.

Що робити?

Щоб не дати їм знищити країну і нас з Вами, шлях бачу лише один – єднання зусиль, громадських, професійних і партійних. Спільна команда і спільна перемога на виборах. Далі головне – спільне втілення нових цінностей і принципів. Задля збереження країни і виведення її на ціннісно і якісно інший рівень розвитку.
Не гаяти більше часу на довгі дискусії, переговори, торги. Сконцентруватися на головному, відкинути другорядне. Вгамувати особисті чи партійні амбіції, посад і роботи вистачить усім.

Зафіксувати спільні стратегічні цілі, цінності і принципи, на яких стоятиме і діятиме єдина команда. Активно й невідкладно включитися у спільну підготовку до виборів, паралельно уточнюючи і спільний план дій, і людей, спроможних його реалізувати.

Щоби режим, який веде країну до катастрофи, який обкрадає, нищить, вбиває людей і вбиває надію – в нашій країні не мав більше шансу. Щоб країна стала безпечною і надійною для громадян.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ