Що вам зробив товариш Пушкін?

0
494

У Павлограді дадуть нові назви 46 вулицям і 14 провулкам. Про це говорили 27 вересня на засіданні Громадської ради, яка зібралась вперше, з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Питання вірішували важливі. Одне з них – перейменування вулиць та провулків. Хтось каже – не на часі. Про те, заступник міського голови Аліса Рябова вважає, що з цим питанням, щоб відмежуватися від агресивного сусіда з дня оголошення незалежності України у 1991 році, ми навіть спізнилися.

Що вам зробив товариш Пушкін?– Були різні зауваження від мешканців міста, – сказала Аліса Рябова. – Мовляв, заберемо останні копійки у людей у звязку з перейменуванням вулиць, можна було б перейменовувати вулиці, коли закінчиться війна. Навіть звинувачували: “Що вам зробив Пушкін?”

Ми не беремо на себе місію зменшувати внесок кожного російського діяча культури чи науки росії у світову спадщину чи невілювати їх особистості. Але яке відношення кожен з них має до українського міста Павлоград?!

До того ж, перейменування вулиць – процедура безкоштовна.

Нагадаємо, з 6 по 24 вересня було опитано павлоградців що до перейменування вулиць, прийняло участь 906 респондентів. Робоча группа обробляла відповіді. Перейменованню підлягали 46 вулиць та 14 провулків. Результати можна подивитися тут.

Сьогодні, 28 вересня, на засіданні виконкому Павлоградської міськради стартуватиме офіційна процедура що до обговорення нових назв вулиць.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ