Анатолій Гриценко: «Я не знаю, що тепер Зеленський зможе сказати очі-в-очі рідним загиблих на Майдані»

11
772

О негативных моментах произошедшего обмена военнопленными, в число которых вошли беркутовцы, а также террористы, орудовавшие в Харькове, Мариуполе, Киеве, изложил свою точку зрения известный политик, лидер ПП «Громадянська позиція» на странице в Facebook:

“Радість затьмарена сльозами. І брехнею.
Цинічно-цнотливий Євросоюз [поширив неправду і зробив вигляд нібито] сподівається, що навіть після обміну винні у розстрілі Майдану будуть притягнуті до відповідальності (цитата): «Ми беремо до відома обмін особами, пов’язаними з трагічними подіями на Майдані в 2014 році. Ми очікуємо, що всі звинувачення будуть розслідуватися і надалі, а зацікавлені сторони забезпечать притягнення винних до відповідальності».

Нахабно-агресивна Росія [радісно послала всім свій fuck] знає точно, що нікого із звільнених убивць Майдану і терористів Київ більше переслідувати не буде (цитата): «Київ взяв на себе зобов’язання не переслідувати звільнених осіб. В рамках угоди сторони зобов’язалися завершити процедури помилування і не відновлювати переслідування осіб, що будуть звільнені. Київ гарантував «процесуальну очистку» і для тих з них, кому ще не винесено вирок суду».

Євросоюз, так само як і Росія у своїх публічних заявах залишили без коментарів той важливий і очевидний факт, що і в Мінських угодах, і в документах Нормандського формату, коли йшлося про обмін полоненими і про амністію, то малися на увазі учасники подій на території ОРДЛО, які почалися весною 2014го – і що про Беркут/убивць Майдану ще до війни, чи про терористів, які вбивали наших людей під час війни, але за межами ОРДЛО (Харків, Маріуполь, Київ…) у всіх тих «домовленостях» ЖОДНОГО СЛОВА НЕМАЄ!

Я не знаю, що тепер Зеленський зможе сказати очі-в-очі рідним загиблих на Майдані, рідним загиблих у Харкові, Маріуполі, Києві… І чи скаже він їм щось взагалі?” – написал Анатолий Гриценко.

11 КОММЕНТАРИИ

  1. Наша Великая Страна Украина !! Самая достойная в мире! Где самые высокие зарплаты и еще больше пенсии!! Самые низкие тарифы!! Власть заботится о своем народе!!! Работают заводы и фабрики и получают высокие зарплаты!! Строятся квартиры и уже сотни тысяч получили безплатно ордера и вселились к Новому Году!! НОВОСЕЛЫ!!!! И это все благодаря ГЕРОЯМ НАШИМ СЛАВА!! СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ!! Каждому человеку можно открыть свой бизнес и построить в центре города магазин или кафе и заниматься любимым делом. Спасибо ВЕЛИКОЙ СТРАНЕ КОТОРАЯ НАЗЫВАЕТСЯ УКРАИНА!!!

  2. Толян, а как относительно тех кто убивал беркутовцев и солдатикам ВВшникам ребра крюками вырывал? Ах забыл. Они же Херои.

  3. Грицик ты- купленная шлюха,которая стонет под тем кто тебе платит. Ты просто мясо, политический низкокачественный материал.

  4. Не только вырвать ребра, а сжечь до тла ,напалмом.это они у нас, а не мы на их земле. Напалм до Урала.

  5. Тупорылое скотоЧМО, это все было в Киеве и ВВшники были детьми украинцев, а не твоей любимой Скотокацапии. Так что не скавчи попусту.

  6. Кто-то проводил референдум о свержении законно избранной власти майданом? Кто-то отменял обязанность полиции (в том числе Беркутов и ВВшников) защищать закон? Суд доказал их вину ? Кто-то ответил за убийство правоохранителей ? Таких “политиков” надо гнать ссаными тряпками !!!

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ