Шановні земляки! Дорогі наші ветерани Другої світової війни, працівники тилу, в’язні нацистських концтаборів, діти війни!

1
331

Шановні земляки! Дорогі наші ветерани Другої світової війни, працівники тилу, в’язні нацистських концтаборів, діти війни!

Зі почуттям глибокої вдячності за ваші героїзм, відвагу і самопожертву, проявлені в боях з нацизмом, вітаю вас з одним із найбільш значущих свят в історії народу України – Днем Великої Перемоги над гітлерівською Німеччиною!
Ціною подвигу й життя мільйонів солдатів і офіцерів, загиблих на фронтах тієї найстрашнішої в історії людства війни, закатованих і розстріляних у нацистських концтаборах, містах і селах, позамежної напруги в тилу, була завойована ця Велика Перемога. Пам’ять про героїв – переможців, тих, хто приніс мир на нашу рідну землю і захистив весь світ від нацизму, тих, хто, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, в тилу забезпечував фронт всім необхідним для Перемоги, живе у наших серцях зараз і буде жити вічно в пам’яті прийдешніх поколінь. Наш теперішній спільний і головний обов’язок – об’єднання зусиль проти відродження самого найстрашнішого ворога сучасного людства – нацизму.
Від усієї душі бажаю всім вам найскорішого встановлення миру на всій нашій благодатній землі, міцного здоров’я, довгих років життя, життєвого оптимізму, любові, поваги близьких і оточуючих, добробуту та гідної героїв – переможців дійсних уваги й турботи держави!
Низький уклін вам за Великий Подвиг і Священу Перемогу!

Зі щирою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Артурчик, а чего ты позоришься? Тоже не знаешь что такое “День Победы”?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ