Шановні земляки! Щиро й сердечно вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

0
786

У непростий для нашої держави час ми, як ніколи раніше, розуміємо значимість Основного Закону та осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації ключових його принципів.

Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві.

На жаль, попередня влада неодноразово порушувала Конституцію України. Їй суперечать мовний закон, дискримінуючий людей за мовним принципом, медична та освітні реформи, які, на мій погляд, є експериментом не тільки над лікарями та педагогами, а й над усіма іншими громадянами нашої країни.

Згідно Конституції, держава не має права втручатися в справи церкви. Але рішення колишніх можновладців посіяли недовіру і ворожнечу серед парафіян нашої країни.

Я не підтримував жодного з цих законів та продовжу робити усе можливе, аби їх відмінили. Впевнений в тому, що зміни до Конституції повинні прийматися виключно на референдумах.

Нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із вас.

У ці дні ми єдині у своїх діях та вдячні Богу за його захист і підтримку.

Щиросердно бажаю усім вам міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя!

З повагою, народний депутат України
Артур Мартовицький

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ