Шановні виборці міста Павлограда будьте соціально активними! Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців

0
235

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Павлоградської міської ради прохає Вас перевірити свої персональні дані в базі Реєстру виборців.
Це можна зробити за допомогою Інтернету, зайшовши на офіційному сайті ЦВК у розділ “Державний реєстр виборців” та зареєструвавшись у закладці “Особистий кабінет виборця”.
А також, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: м.Павлоград, вул. Леніна, буд.95, 1 поверх, кабінети № 115,118.
Особливо це стосується виборців:
які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
колишніх військовослужбовців строкової служби;
громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
громадян, які були зареєстровані за кордоном і повернулися в Україну;
виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
До списків виборців включаються виборці, що мають зареєстроване місце проживання. Отже кожний виборець вправі завчасно (не пізніше, як за два тижні) звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем тимчасового перебування, проживання, відрядження, за місцем постійної реєстрації (до 18 жовтня 2015 року) щодо перевірки, або невідповідності своїх персональних даних в Реєстрі.
При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.
Прийом громадян у відділі здійснюється з понеділка по четвер, з 8.00 год. до 17.00 год., в п’ятницю з 8.00 год. до 16.00 год
Перерва: з 12.00 год. до 13.00 год. Телефони для довідок 209015, 209014
Крім того, за два тижні до виборів наявність-відсутність своїх персональних даних можна перевірити і за місцем реєстрації виборця при перегляді попереднього списку виборців, в приміщенні дільничної виборчої комісії.
Нагадуємо, що ідентифікаційні дані тих виборців, які зняті із попередньої адреси реєстрації, і не зареєстровані за іншою адресою, в списках виборців будуть відсутні. Такі виборці не матимуть права голосу на місцевих виборах, відповідно до частини 3 статті 3 Закону України “Про місцеві вибори”.

Начальник відділу ведення Державного
реєстру виборців Павлоградської
міської ради Гордєєва В.В.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ