Шановні ветерани Афганської війни

0
357

Шановні ветерани Афганської війни, воїни – інтернаціоналісти, рідні і близькі загиблих в бойових діях на територіях інших країн!
Дорогі друзі!

З щирим почуттям поваги до вашої мужності, відваги та беззаперечного виконання свого військового обов’язку, вітаю вас зі знаменним днем, коли останній солдат, після майже десяти років жорстоких боїв, втрат своїх бойових побратимів залишив територію Афганістану.

28 років тому ви повернулися до своїх домівок, рідних і близьких вам людей, до мирного життя. Але відгуки тих буремних бойових днів живуть в ваших серцях й сьогодні, а спогади про загиблих друзів, однополчан будуть непокоїти ваші душі завжди. 15 лютого – це не тільки свято воїнів – інтернаціоналістів, це ще й день скорботи та пролитих сліз, пам’яті про тих, кого вже ніколи не буде з нами. Низький вам уклін за проявлені в Афганській війні, інших міжнародних збройних конфліктах героїзм та вірність військовій Присязі!

Мої глибокі співчуття сім’ям та близьким загиблих там дітей, батьків, чоловіків, братів і сестер. Пам’ять про них буде жити в наших серцях вічно.
Дорогі друзі! Бажаю всім вам найскорішого відновлення миру на нашій мальовничій, благодатній українській землі, здоров’я, щастя в кожну оселю, взаєморозуміння та злагоди в суспільстві!

Зі щирою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ