Шановні учасники ліквідації Чорнобильської аварії

1
446
Шановні учасники ліквідації Чорнобильської аварії,близькі та рідні загиблих ліквідаторів! Дорогі земляки!
З почуттям великої і щирої поваги до всього, зробленого вами в ті, страшні для країни і всього світу дні, низько схиляю голову перед вашим подвигом!

Минуло вже 32 роки з дня найстрашнішої в історії людства техногенної катастрофи, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС, що потребувало негайного реагування на вкрай небезпечні її наслідки – радіаційне зараження й загибель усього живого на величезних територіях як в Україні, так і за її межами.
І тільки завдяки вашим неймовірним мужності, самопожертви і героїзму була досягнута перемога над радіацією. Багатьох учасників тих страшних подій вже немає з нами. Але ми завжди будемо пам’ятати кожне прізвище та ім’я героя – ліквідатора.
А ті, хто в боротьбі з ядерною загрозою вийшов переможцем і залишився живим – втратили своє здоров’я. Тому держава, всі гілки її влади мають докласти максимальних зусиль для гідного забезпечення вашого життя впродовж ще багатьох років. Бо ви – жива пам’ять про ті надзвичайно небезпечні і важкі дні й ночі, героїзм ліквідаторів, яка повинна передаватись прийдешнім поколінням, щоб у майбутньому запобігти подібним страшним загрозам усьому людству.
Шановні ліквідатори, сім’ї та близькі загиблих під час ліквідації аварії на ЧАЕС наших героїв – земляків, дорогі друзі! Від усього серця бажаю вам миру, здоров’я, належної турботи про вас держави і місцевих влад, поваги оточуючих, любові рідних і близьких!
Низький вам уклін за ваш великий подвиг в ім’я збереження життя всього людства!

Зі щирою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Ликвидаторы чернобыльской аварии – герои современности. Но почему то Украина не хочет ценить их подвиг. Потерю здоровья, затраты на вынужденное лечение не в полном объёме компенсирует. Да и пенсии у чернобыльцев Украины желают быть выше.
    Благодаря их труду, авария не не нанесла больших невосполняемых потерь Украине и соседним странам. За это им честь и хвала.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ