Шановні працівники та ветерани вугільної промисловості!

1
470

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом!
Важка шахтарська праця цінувалася у всі часи. У цій професії немає оманливого лиску й престижу та напускної легкості. Тут можуть працювати тільки справжні чоловіки.
Ви обрали справою свого життя благодійну місію – давати людям тепло і світло. Завдяки тому, що є люди і цілі династії, що обирають цей нелегкий труд, працює і розвивається вугільна промисловість держави, а наше місто живе івпевнено крокує в майбутнє.
Щира вдячність прохідникам і гірникам, підземним слюсарям та ремонтникам, маркшейдерам та шахтобудівникам завашу відповідальну й мужню працю.Небезпечна професія вимагає від вас максимальної витримки і самовіддачі, щоб кожного дня у наших домівках, дитячих садках та школах було тепло й затишно.
Цього року ми відзначаємо День шахтаря в непростих умовах. Гірники, розуміючи велику відповідальність перед державою щодо забезпечення енергоносіями, незважаючи на загрозу життю, продовжують видобувати вугілля, яке потрібне економіці України. Шахтарські колективи проявляють мужність, силу духу, витримку, відданість своїй професії і патріотизм. Гірники і Заходу, і Сходу підтримують єдність України, прагнуть миру та успішного розвитку нашої держави.
Особливі слова вдячності цього дня – ветеранам.Це ви прославили своїми щоденними трудовими перемогами наше місто.Це вашими руками закладалися нинішні шахти й горизонти, це ви вкладали свою працю й інженерний талант, сили таенергію в становлення галузі, виховували нові плеяди справжніх майстрів гірничої справи.
Дорогі шахтарі! Бажаю всім ваммирного неба, міцного здоров’я й трудових перемог, а вашимродинам– матерям, дружинам і дітям, якізавжди з нетерпінням чекають вашого повернення з шахти, добра і щастя, упевненості в завтрашньому дні.
Нехай і на землі, і в її глибинах супроводжують удача та благополуччя усіх тих , хто носить горде ім’я шахтар і працюєна благо рідної Батьківщини!

Зі святом!

Міський голова І.С. Метелиця

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ