Шановні працівники, ветерани сільського господарства Західного Донбасу!

0
370

Шановні працівники, ветерани сільського господарства Західного Донбасу! Дорогі друзі!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника сільського господарства України! Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ, дбайливих господарів, незалежно від форми власності та господарювання.
В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку будь-якої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що, разом з іншими,складає основу життя України та добробуту її громадян. Наша держава була і залишається світовим осередком міцних сільськогосподарських традицій та подальшого їх розвитку. З давніх –давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Ваші натруджені руки, що пахнуть хлібом, природна мудрість, працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі – мир і спокій.
На особливу вдячність заслуговують ветерани сільськогосподарської праці, які впродовж багатьох десятиліть забезпечували сільськогосподарською продукцією народ України.
Нехай не переводиться селянський рід, щедро колоситься нива, а ваші трудові успіхи примножуються з кожним роком, кожним врожаєм. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Миру, щастя Вам, здоров`я, злагоди та добробуту в кожну домівку.

З глибокою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ