Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування міст і районів Західного Донбасу!

0
614

Мої щирі вітання з професійним святом – Днем працівників місцевого самоврядування України вам, дійсним представникам народовладдя – депутатам і посадовим особам місцевих органів влади!

Адже саме ви забезпечуєте втілення в життя основних принципів Конституції України в своїх містах і об’єднаних сільських громадах. Від вашого професіоналізму, чуйності і толерантності, вміння своєчасно й якісно вирішувати проблеми в кожному населеному пункті залежить добробут і комфортність проживання кожного мешканця нашого регіону. Ваше головне спільне завдання – зробити так, щоб кожне рішення, кожна дія всіх місцевих органів самоврядування Західного Донбасу служили його подальшому і сталому розвитку, вимогам та інтересам мешканців. Ваша відповідальна праця завжди повинна бути плідною, успішною й завжди спрямованою на підвищення життєвого рівня наших земляків.

Моя особлива вдячність ветеранам органів місцевого самоврядування регіону, які переважну частину свого життя присвятили служінню людям – жителям міст і районів Західного Донбасу.

Бажаю всім вам миру в державі і кожній сім’ї, здоров’я, добробуту особистого щастя, творчого підходу до роботи, чуйності, терпіння й витримки по відношенню до людей та наполегливості в реалізації поставлених перед вами завдань на благо нашого рідного краю і всієї України!

З глибокою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ