Шановні працівники енергетичних підприємств Західного Донбасу! Дорогі земляки, колеги!

0
360

Шановні працівники енергетичних підприємств Західного Донбасу! Дорогі земляки, колеги!

З почуттям великої вдячності за вашу працю, ваш внесок в енергетичну безпеку країни, поздоровляю вас з вашим професійним святом – Днем енергетика України!

Наше сьогоденне життя неможливо навіть уявити без того різновиду енергій, які, завдяки вашій наполегливій, цілодобовій праці постачаються в кожне житлове помешкання, на кожне підприємство нашої держави. Ви – працівники однієї з головних галузей промисловості в кожній розвиненій країні, яка піклується про затишок в помешканнях своїх громадян та безперебійну роботу всієї промисловості. Кожен з вас, без всілякого перебільшення, несе світло і тепло в кожну оселю, школу, дитячий садок, наповнює енергією підприємства промислового виробництва, побутового господарства та різних установ.
Особлива моя вдячність працівникам «ДТЕК Павлоградського енергопідприємства», дійсним професіоналам своєї справи, які вже багато десятиліть, незважаючи на загальну складну економічну ситуацію, в повній мірі, якісно забезпечують безперебійну роботу вугільних шахт та інших структурних підрозділів кращого в державі вуглевидобувного підприємства ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», постачаючи на них теплову й електричну енергію, що є незамінним внеском в збереження енергетичної безпеки України.
Дорогі друзі! В день вашого професійного свята щиро бажаю всім вам миру, здоров’я, невичерпної енергії ваших сердець, тепла, щастя й злагоди в ваших сім’ях!

З глибокою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ