Шановні педагоги, ветерани освітньої галузі! Дорогі друзі!

0
68

З почуттям глибокої вдячності за ваш безцінний внесок в освіту й виховання багатьох поколінь наших школярів, студентів і ліцеїстів, від усієї душі вітаю вас з головним у вашому житті професійним святом, яке завжди залишається з вами й вашими учнями – Днем вчителя України!

Ви – представники одної з самих гуманних професій в історії людства. Від ваших людських якостей і професіоналізму залежить, наскільки вихованими, освіченими й підготованими до дорослого, самостійного життя вийдуть зі шкіл й вищих учбових закладів ваші учні й студенти, як швидко вони зможуть стати гідною частинкою суспільства, наскільки порядні, кваліфіковані й професіональні спеціалісти, політики прийдуть до керівництва підприємствами, установами, науковими закладами, всією країною.

Майже 860 тисяч педагогів України професіонально, сумлінно й терпляче виховують більш, ніж 1 млн. наших дошкільнят, разом зі знаннями вкладають свою душу в 5 млн. школярів та 3 млн. студентів. І все це – заради майбутнього кожного українця, майбутнього нашої держави. На жаль, у зв’язку з подіями, що відбуваються в останні роки, система освіти в нашій країні, визнана світом, як одна з найкращих, в значній мірі зруйнована непродуманими реформами й нововведеннями. Але я впевнений, що в найближчому майбутньому рівень української освіти знову підніметься на найвищий рівень. Й вагомим доказом цьому є велика кількість українських спеціалістів, які отримали освіту в попередні роки й успішно реалізували свої знання й здібності. Але, на жаль – за кордоном, в інших країнах.

Дорогі друзі! Я вірю в велику мудрість нашого народу, ваш високий професіоналізм, вміння постійно підвищувати свій інтелектуальний рівень самим і сіяти розумне, добре, вічне в головах і душах ваших учнів, в велику силу освітянських традицій, накопичених попередніми поколіннями ваших колег, вірю в невичерпні можливості й здібності нашого підростаючого покоління – майбутнього України!
Миру вам, здоров’я, особистого щастя, достатку й наснаги у вихованні й освіті наших дітей – будівників нової, демократичної, щасливої і заможної країни!

Зі щирою повагою до кожного з вас,
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ