Шановні педагоги, ветерани освітньої ниви, батьки Західного Донбасу!Дорогі наші учні, студенти!

1
67

Прийміть мої найщиріші вітання зі святом Першого дзвоника і Днем знань!

1 вересня – особливий день для всіх нас, адже з цього дня починається черговий учбовий рік, якого з нетерпінням і хвилюванням чекають всі – вчителі й учні, батьки, ветерани педагогічної праці. Це свято – дуже важливе для кожної української сім’ї і всієї країни.
В цей день двері ваших рідних шкіл й інших учбових закладів відкриють свої двері для вас – майбутнього нашої держави, а кожен учбовий клас і кабінет знову стануть джерелом нових знань, відчуттів і подальшого вдосконалення.
Для наших дорогих першокласників цей учбовий рік стане першим у житті кроком до системних знань, а для вас, випускники, – останнім учбовим роком, після якого ви вирушите в самостійне, доросле життя з набутими у стінах ваших шкіл знаннями, які, без сумніву, стануть необхідним підгруддям для вашого становлення, як особистостей, у суспільстві.
З кожним учбовим роком нові, все більш складні, завдання й виклики постають перед нашими педагогами – розкриття талантів і здібностей своїх учнів, виховання освічених, порядних громадян – гідних будівничих нашої нової, демократичної, економічно розвиненої держави, здатних досягти великих успіхів в нашому сучасному, високотехнічному світі. Й вони, як і їхні учні, відкриті всьому новому, постійно вдосконалюючи свої професійні й людські якості, здатні допомогти нашим дітям знайти свій єдиний вірний шлях у майбутнє, стати успішними, впевненими в собі особистостями.
Шановні педагоги, батьки! Від усього серця бажаю вам миру в усій країні, здоров’я, терпіння, наполегливості у вихованні й освіті активних, освічених, ініціативних, творчих будівників гідного майбутнього нашої країни й кожного з нас! А отримані під час навчання шкільні знання нехай допоможуть їм реалізувати в їхньому самостійному, дорослому житті найсміливіші плани і мрії!

З глибокою повагою,
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Министерство здравоохранения Украины предложило сократить срок выполнения школьной домашней работы до 1,5 часа в день. Об этом сообщается на официальном сайте ведомства.

    Продолжительность выполнения домашних заданий не должна превышать часа в 3-9 классах и 1,5 часа в 10-12 классах. Для учеников первого и второго классов домашние задания вообще не рекомендованы. Отменены нормативы расстояния между партами, а в 1-4 классах рекомендуется обустроить в учебных помещениях места для отдыха и игр.

    Ежедневное меню школ должно включать, как минимум, четыре блюда, а калорийность обеда должна составлять около 30% от суточной потребности в энергии. В разработанных рекомендациях четко определено максимально допустимое количество сахара и соли для различных блюд. Предложенные продукты должны быть полезны для детского организма.

    Предусмотрена возможность организации кейтеринга — доставки продуктов и блюд частными фирмами, а не школьной столовой.

    Как сообщал «Украинский выбор», в Украине могут разрешить проектировать небольшие школы для 1-4 классов, встроенные в первые этажи жилых домов.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ