Шановні павлоградці! Від щирого серця вітаю вас з Днем Соборності України!

2
387

Протягом багатьох віків своєї історії український народ був сповнений прагнення жити у єдиній вільній державі, адже соборність і свобода – одні з найбільших його цінностей, його непересічні надбання.
Розділений кордонами чужих держав, наш народ не тільки вистояв, а й відродився. 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР стало величною маніфестацією єднання східних та західних українських земель, днем народження неподільної, незалежної Української держави.
Сьогодні свято Соборності нагадує нам, що Україна – єдина держава, а ми, українці – єдиний народ. Цей день є історичним символом об’єднання нашої держави і, водночас, як загальний для всіх орієнтир майбутнього. Сенс єдності полягає у щоденній особистій праці, у добробуті всіх мешканців, в економічному зростанні та ототожненні кожного з єдиною українською спільнотою.
Непрості процеси, що відбуваються зараз в Україні, стали іспитом на державницьку зрілість нашого народу та толерантність. Саме суспільна, духовна і територіальна єдність України, наполегливий та цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну й високорозвинену державу. 

Тож нехай відчуття згуртованості допомагає нам жити і працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя.

Бажаю усім павлоградцям здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди в ім’я процвітання нашого міста та країни!

Зі святом!

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Дорогие земляки! Я являюсь примером как быстро менять политическую ориентацию, чего и Вам желаю. Подпись:Ваш горячо любимый Иван Сергеевич.

  2. Лох,а ты часом не сынок Мартовицкого? Чем Иван хуже Артура? У них что разное политическое кредо? Лошара признайся, что сосешь региональную титьку. Служи может ефрейтором станешь. Но свисток свой иногда выключай – всехбабок не заработаешь.zmwki

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ