ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЗАХІДНОГО ДОНБАСУ! ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

9
480

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЗАХІДНОГО ДОНБАСУ!
ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро, від усього серця вітаю вас зі знаменним днем в історії нашої держави – 71-ю річницею визволення України від фашистських окупантів!
Завдяки мужності та героїзму наших батьків, дідів та прадідів, останні гітлерівські вояки були викинуті за межі нашої рідної землі, після чого відразу почалось відновлення зруйнованих міст і сіл, промислових підприємств, комунікацій і шляхів сполучення.
Ми, нащадки наших героїв, повинні завжди пам’ятати кожного з тих, хто, ціною свого життя, здобув нам свободу, дав можливість десятиліттями жити під мирним небом, навчатись, бути вільними і щасливими. Ми повинні бути гідними пам’яті наших визволителів, об’єднавшись одною метою – будівництва нової України, в якій кожен українець буде пишатись своєю державою.
Особлива подяка та низький уклін ветеранам – переможцям Другої світової війни, які, не шкодуючи свого життя, брали участь у визволенні наших міст і сіл, нашого рідного краю!
Дорогі земляки! В цей знаменний для кожного з нас день, прийміть мої найщиріші побажання здоров’я, миру, любові і поваги одне до одного, взаєморозуміння, особистого щастя та нових звитяг у розбудові нашого спільного дому – України!

З глибокою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

9 КОММЕНТАРИИ

 1. Воду выключил Ринат ,
  Не избрался кандидат ,
  Злобно лает калурад –
  Это путин виноват !

 2. Ты тупое безграмотное быдло! Из разряда малолеток скакающих с воплями “кто не скаче, той москаль”. Западный Донбасс это Павлоград и его окрестности. А свою ненависть засунь в жопу!

 3. Это ты – безграмотное быдло, не знаюшее даже русского языка! И что ты знаешь о Западном Донбассе? Иди подучись в школу, а затем только брызгай слюной, срань!

 4. Давно из Донецка сбежал? А кто за тебя будет твою родную землю защищать?

 5. Малолетняя быдлота, что вы умеете в этой жизни, кроме как скакать и траву нюхать? Потрудитесь зайти в интернет и почитать, что называется Западным Донбассом, прежде чем оставлять тупые комментарии! И я Паглоградец!

 6. даже не падлоградец. Ты – уебо.к в днепропетровской области! Мы-то умеем в этой жизни много чего и многого достигли, а вот ты – урод – даже читать толком не умеешь! Не будем оценивать твои умственные способности – жрать и с.рать ты умеешь, особенно последнее – в своих комментах. А на большее ты не способен, оттого и злишься. Остынь – выпей по-даунбасски литру водки и ляг мордой в тарелку. Это для тебя – высший кайф!

 7. Ну чего ж ты достиг, даун? Кроме тупых слов никакой конкретики. Ума до хрена надо.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ