Шановні мешканці Західного Донбасу! Дорогі земляки!

2
640

Щиро вітаю вас з одним з самих значних Державних свят – Днем Конституції України!

Конституція – це не просто сухий текст, викладений на папері. Конституція – Основний Закон прямої дії нашої держави, яким визначена сама суть, засади нашого життя у всіх його аспектах, де є гарантії того, що всі ми, незважаючи на статус і суспільне становище, сьогодні й в майбутньому будемо вільними громадянами України, з рівними правами й обов’язками! Конституцією закріплено головний зміст наших Законів, демократичні основи й шляхи подальшого розвитку держави.

Країна, як і все суспільство, не повинні стояти на місці. Вони постійно змінюються, що вимагає оперативного внесення змін до існуючих Законів. І в нашу Конституцію вже вносилися актуальні для поточного часу поправки та зміни. Але слід розуміти головне: цей Основний Закон не повинен докорінно змінюватися кожен раз з приходом нових людей до влади. Громадяни країни, їх права і свободи – це непорушні цінності, закріплені в Конституції, якими ніхто не може нехтувати, що, на жаль, трапляється зараз. Тому що визнання, дотримання, захист конституційних прав і свобод громадянина – головний обов’язок держави.
Я впевнений, що тільки неухильне дотримання конституційних норми та положень всіма гілками влади, кожним громадянином, дозволить нам й надалі спільно вирішувати завдання соціально-економічного розвитку міст і сіл нашого Західного Донбасу, всієї України та в інтересах пересічних громадян проводити необхідні, дієві реформи. І, як наслідок виваженої, продуманої, державної політики, рухатися до досягнення все більш високого рівня життя кожного українця, створення нових робочих місць, гідного медичного обслуговування, соціального захисту, рівного доступу до освіти всіх верств населення в оновленій, мирній державі.

Дорогі друзі! Я від усього серця бажаю вам мирного неба над усією нашою країною, кожному з вас – здоров’я, щастя, добробуту, об’єднання навкруги однієї спільної мети – побудови соціально – економічно розвинутої, демократичної держави Україна, в якій кожен з нас буде відчувати себе рівним, потрібним і всебічно захищеним Конституцією!

Зі щирою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

2 КОММЕНТАРИИ

 1. Уполномоченный по правам человека Татьяна Москалькова встретилась в колонии с Олегом Сенцовым, осужденным в России за подготовку терактов в Крыму.
  Сенцов в хорошей эмоциональной форме, он ходит, интересуется происходящим в мире, смотрит телевизор, новости и футбол, пишет сценарий для фильма.
  Москалькова сказала, что Сенцов отказался обсуждать вопрос прекращения голодовки.
  Москалькова сообщала, что решение вопроса о выдаче Сенцова Украине затруднено из-за его двойного гражданства.

 2. Стало известно о задумке ЕС отправить арабских беженцев на Украину.
  Депутат Верховной рады Игорь Мосийчук заявил, что в Евросоюзе задумались о том, чтобы создать на Украине лагеря для беженцев из стран Северной Африки и Ближнего Востока.
  «В то же время Европейский союз обсуждает возможность создания центров для беженцев за пределами ЕС. Я имею достоверную информацию, что чиновники ЕС предлагают украинским чиновникам разместить лагеря для мигрантов в нашей стране на фоне предоставления Украине микрофинансовой финансовой помощи!» – написал он в своем Facebook.
  Он добавил, что Радикальная партия Олега Ляшко категорически против таких переговоров – так как нельзя «превращать Украину в резервацию».
  «Мы должны работать на то, чтобы вернуть домой те миллионы украинцев, которые были вынуждены уехать куда глаза глядят в поисках заработка, а не заселять украинскую землю чужаками!» – заявил Мосийчук.
  В пример он поставил Албанию, которая не согласится на центры для беженцев даже ради членства в ЕС.
  Отметим, что ранее Белоруссия согласилась принять у себя мигрантов, бегущих в Европу.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ