Шановні медичні працівники!

0
253

Прийміть найщиріші вітання з День медичного працівника та слова вдячності за вашу благородну працю, завдяки якій ви повертаєте тисячі людей до життя. Душевне тепло та увага – гідні глибокого визнання.
Медицина Павлограда зараз переживає непрості кроки реформування. Вже сьогодні з’являються позитивні та динамічні зміни: відкриваються амбулаторії в різних мікрорайонах міста, придбана нова техніка, обладнання, меблі. В нашому місті в квітні було відкрито відділення гемодіалізу, в червні поновлено роботу комп’ютерного томографу, для амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №7 придбані нові автомобілі. Незважаючи на всі складнощі ми намагаємося зробити все можливе для поліпшення умов праці медичних працівників та медичних послуг для мешканців міста.
В лікувально-профілактичних установах міста працює 2070 спеціалістів. На сторожі нашого здоров’я щоденно стоять 355 лікарів та 1229 працівників середнього медичного персоналу, більша частина з яких має вищу та першу кваліфікаційну категорії. Павлоградське медичне училище щорічно готує кваліфікованих фахівців. Щорічно навчальний заклад випускає близько 130 фахівців. За роки свого існування училищем підготовлено більше 8 тисяч медичних сестер та фельдшерів, більшість з яких працюють в лікувально-профілактичних закладах Павлограда та області.
В цей час країна переживає трагічні події. Щоденно на Сході ллється кров українських громадян. Гордість та найщирішу повагу викликає самовіддана праця павлоградських лікарів та медичних сестер. Коли випало випробування прийняти поранених – наші фахівці виконали свою роботу на самому високому рівні. В медичних закладах Павлограда пройшли лікування 87 військових. Працівники швидкої допомоги здійснили 359 виїздів та перевезли до лікарень міста і області 1453 поранених. Вони і надалі продовжують першими рятувати хлопців.
Приємно відзначити, що медичні працівники, навіть в нелегких умовах, намагаються використовувати нові ефективні засоби лікування та профілактики захворювань. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки.
Від щирого серця вітаю всіх з професійним святом! Бажаю миру та злагоди в ваших сім’ях, щастя та добробуту, оптимізму та віри в майбутнє.
Зі святом!
З повагою
міський голова І.С.Метелиця

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ