Шановні автомобілісти, працівники і ветерани автомобільної й шляхової галузей Західного Донбасу! Дорогі друзі!

0
920

Мої щирі вітання кожному, хто впродовж багатьох років пов’язаний з автомобільною технікою й автошляхами, з вашим головним професійним святом – Днем автомобіліста й працівника шляхових служб України!

Ви є дуже важливою ланкою об’ємної й складної автотранспортної системи країни, без якої неможливо уявити наше повсякденне життя, діяльність промислових підприємств, побут. Тому що переважна більшість з мешканців країни постійно користується автомобільним транспортом, а багато хто й сам є водієм свого транспортного засобу.

В автомобільній галузі й шляхових службах України працює велика кількість дійсних професіоналів своєї справи, яких об’єднують спільні захоплення, неповторна романтика далеких мандрів, багаторічні традиції, звичаї та гордість за свою професію. І серед них – жінок,кількість яких за кермом автомобілів збільшується з кожним роком.

Безаварійна робота водіїв багато в чому залежить від якісної, відповідальної праці дорожніх служб, тому що якісні автошляхи й магістралі – це одна із складових безаварійної роботи всього транспорту.
Відзначу вагомий внесок у стабільну роботу вуглевидобувних підприємств нашого регіону вас, працівники СП «Павлоградської автобази «ДТЕК «Павлоградвугілля», що, в великій мірі, сприяє збереженню й подальшому розвитку енергонезалежності нашої країни. Адже в кожній тоні видобутого в Західному Донбасі вугілля є й ваша частка. Й за це вам – щира вдячність і пошана.

Особливих слів привітань і найкращих побажань заслуговують наші ветерани автомобільної галузі, які більшість своєї трудової діяльності присвятили цій нелегкій, але вкрай необхідній всім нам професії.
Дорогі друзі! Всім, хто в своєму житті пов’язаний з автомобілями, будівництвом і ремонтом наших автошляхів, в день вашого професійного свята щиро бажаю мирного неба над усією нашою країною і в кожній сім’ї, здоров’я, щастя, добробуту, поваги й гідної уваги держави, відмінних доріг і постійного прагнення до нових трудових досягнень і звершень!

З повагою,
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ