Шановна молодь Західного Донбасу!

1
390

Дорогі друзі!
Прийміть мої найщиріші привітання з одним із найяскравіших свят у календарі України – Днем молоді!
Юність і молодість – найкрасивіші і романтичні періоди в житті кожної людини, час пошуків і відкриттів, польоту мрій та становлення в суспільстві.
Молодь – це величезний творчий потенціал нашого регіону, всієї країни, його трудовий, інтелектуальний і творчий ресурс. Сучасну молодь відрізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність мислення, вміння визначати для себе конкретні цілі і прагнути до їх досягнення. А головне завдання старшого покоління – постійно допомагати молодим людям реалізувати себе в різних сферах – політиці, підприємництві, спорті, науці, культурі.

Західний Донбас пишається досягненнями наших юних земляків, чиї таланти і цілеспрямованість вже сьогодні зміцнюють славу регіону в Україні та на міжнародному рівні. Ваші енергія, допитливий розум, здатність висувати нові ідеї і нестандартно мислити необхідні для серйозних звершень на благо нашого краю і всієї України.
У День молоді я бажаю вам здоров’я, щастя, мирного неба, успіхів і гарного настрою. Нехай збудуться всі ваші мрії та реалізуються найсміливіші плани! Зі святом Вас!

 

З щирою повагою

Артур Мартовицький,

народний депутат України

 

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ