Шановна молодь Павлограда!

0
304

Прийміть щирі привітання з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму! Молодь завжди була окрасою та надією нашого міста. Молоді люди завжди тонко відчувають реальність та пульсацію сучасного життя.
В часи випробувань в Україні саме молодь стала на її захист. Ви виборюєте перемогу на сході країни, самовіддано рятуєте життя поранених бійців та мирних мешканців. Серед волонтерів, які стали ланкою спасіння, переважна кількість молодих хлопців та дівчат.
Приємно бачити, що павлоградська молодь бере активну участь у розбудові нашого міста та впевнено заявляє про себе у різних сферах. Ваша завзятість та бажання позитивних змін викликають почуття поваги. Саме ви – молоді, амбіційні, сповнені максималізму та патріотизму люди є тією рушійною силою, яка має вивести Павлоград на більш високий рівень.
З нагоди свята, бажаю усім молодим павлоградцям творчої енергії, сил та наснаги, щоб втілити в життя свої плани та мрії. Нехай удача, віра та любов стануть запорукою вашого щасливого життєвого шляху!

Зі святом!

З повагою
міський голова І.С.Метелиця

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ